HA azalia špinění po roce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 13:02
HA azalia špinění po roce

Dobrý den, už přes rok beru minipilulky azalia, celou dobu jsem bez menstruace, až těď cca po roce braní jsem začala uplně minimálně špinit. Cca před týdnem jsem zapomněla pilulku. Může to souviset s tím? Od té doby a ještě několik dní před tím jsem pohlavní styk neměla. Nemůžu být těhotná? Je toto špinění normální? Děkuji.

Reakce:
PapeJ
Ukecaná baba ;) 2040 příspěvků 05.01.19 13:11

Jo, může se stát. Já brala Azalii dva roky po porodu dcery a po dvou letech jsem i malinko krvácela. Teď beru po porodu syna Azalii už dva a půl roku. Špinila jsem taky párkrát, dokonce po dvou a čtvrt letech jsem asi dva, tři dny slabě krvácela. Ale přestala jsem kojit po dvou letech a gynekolog říkal, že můžu mít i ovulaci, když jsem mu řekla, že mě bolelo břicho. JInak teď zase už normálka, takže asi nějaký hormonální výkyv.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30123 příspěvků 05.01.19 13:49

U azzalie je to mozne, je nizkohormonova, takze po case uz ms nemusi udrzet a zacnes spinit. Taky se mi stavalo, presla jsem na jinou

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >