Reklama

HA Cleonita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

deliska 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 20:06
HA Cleonita

Ahojte holky prosim o ty které máte zkušenosti s HA Cleonitou jaka jsou pozitiva či negativa. Já ji beru par dní a dost mě po ni bolí hlava je mi i tak divně těžko od žaludku, a jsem takova mrzuta ztracim chut i na sex.Do toho beru Asentru jsem štíhlejší postavy ted jsem měla ms ale 3 dny, a ted už jen špinim začala jsem ji brat prvni den menses A jak ste to měli vy? Nebo mate diky moc a jak už moc jsem chraněna před otěhotněnim :think: ;)

Reklama

Reakce:

Katty8
Nováček 1 příspěvek 28.02.18 21:52

Ja ji brala skoro 2 roky misto Yaz je to jeji generikum, ale v posledni dobe mi prestala delat dobre, bolesti hlavy, otekle nohy o chuti na sex ani nemluvim. Kdyz jsem brala Yaz zadny takovy problem jsem nemela jen stala okolo 1100. Chranena by si uz mela byt.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama