HA Cleonita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

deliska 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 20:06
HA Cleonita

Ahojte holky prosim o ty které máte zkušenosti s HA Cleonitou jaka jsou pozitiva či negativa. Já ji beru par dní a dost mě po ni bolí hlava je mi i tak divně těžko od žaludku, a jsem takova mrzuta ztracim chut i na sex.Do toho beru Asentru jsem štíhlejší postavy ted jsem měla ms ale 3 dny, a ted už jen špinim začala jsem ji brat prvni den menses A jak ste to měli vy? Nebo mate diky moc a jak už moc jsem chraněna před otěhotněnim :think: ;)

Reakce:

Katty8
Nováček 1 příspěvek 28.02.18 21:52

Ja ji brala skoro 2 roky misto Yaz je to jeji generikum, ale v posledni dobe mi prestala delat dobre, bolesti hlavy, otekle nohy o chuti na sex ani nemluvim. Kdyz jsem brala Yaz zadny takovy problem jsem nemela jen stala okolo 1100. Chranena by si uz mela byt.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >