HA Cleonita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
deliska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 20:06
HA Cleonita

Ahojte holky prosim o ty které máte zkušenosti s HA Cleonitou jaka jsou pozitiva či negativa. Já ji beru par dní a dost mě po ni bolí hlava je mi i tak divně těžko od žaludku, a jsem takova mrzuta ztracim chut i na sex.Do toho beru Asentru jsem štíhlejší postavy ted jsem měla ms ale 3 dny, a ted už jen špinim začala jsem ji brat prvni den menses A jak ste to měli vy? Nebo mate diky moc a jak už moc jsem chraněna před otěhotněnim :think: ;)

Reakce:
Katty8
Nováček 1 příspěvek 28.02.18 21:52

Ja ji brala skoro 2 roky misto Yaz je to jeji generikum, ale v posledni dobe mi prestala delat dobre, bolesti hlavy, otekle nohy o chuti na sex ani nemluvim. Kdyz jsem brala Yaz zadny takovy problem jsem nemela jen stala okolo 1100. Chranena by si uz mela byt.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >