Reklama

Postinor a užívání antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sisi898
Povídálka 22 příspěvků 24.02.17 16:00
Postinor a užívání antikoncepce

Mám prosím dotaz. Beru HA, ale zapomněla jsem si paty den po pauze vzít pilulku. Den na to jsme měli s přítelem sex. Beru i antibiotika a bohužel jsem si v te chvíli neuvědomila, ze snižují účinnost antikoncepce, takze jsem mela velky strach z otěhotnění a užila jsem dnes postinor. Nemate některá zkušenost, jak ted užívat antikoncepci? Jestli normálně užívat dal nebo počkat na MS a pote začít az brát? Děkuji

Příspěvek upraven 24.02.17 v 16:34

Reklama

Reakce:

AnnieTRoj
Kecalka 202 příspěvků 24.02.17 16:21

Brát dál. Ty máś při braní ha plodné dny? Asi ti nefunguje správně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 12:47

Je mi 16 a mívám pravidelný cyklus, kdy menstruace trvá 4 dny. V lednu jsem měla 1. pohlavní styk a po něm užila Postinor 2. V lednu přišla menstruace přesně podle kalendáře. V únoru se mi zpozdila o 7 dní a trvala 6 dní. Po té jsem měla opět nechráněný styk, kdy jsem do 2 hodin užila Postinor 2. Menstruace přišla o 9 dní dříve(7 dní po styku), ale byla velmi slabá a trvala necelé 2 dny. Také jsem 1. den menstruace nasadila HA(Sidreta), ale druhý den už menstruace skoro nebyla. Čím ta zpožděná a i předčasná menstruace může být způsobena? Jsou to příznaky těhotenství? A mám dobrat HA normálně? Poraďte, prosím. Děkuji.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama