HA Sayana - zkušenosti

21
17.7.15 06:44

ha sayana

Ahoj chtěla jsem se zeptat mam antikoncepci sayna něco přes rok a přibrala jsem po ní dost kil. Už jí nechci a chtěla bych začít brát jinou. Nemáte někdo zkušenost jak to je muže se začít brát hned jiná nebo musím čekat až dostanu ms a pak začít brát jinou. Doktorka má dovolenou tak se jí zeptat nemužu a ne netu jsem ni nenašla. Děkuji za zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.7.15 10:04

Ahoj, obecně bych řekla, že HA je naprosto nejhorší varianta antikoncepce. Mám jen ty nejhorší zkušenosti. Mé osobní doporučení je vysadit a už nikdy, nikdy v životě HA nebrat.
Jinak k tvému dotazu, záleží, jaký typ HA Sayana je. Počkala bych na doktorku a hlavně s ní probrala, jaký typ HA je pro tebe nejvhodnější (jedná se o kombinaci a množství hormonů, které není u všech typů/značek HA stejné). Nejspíš bych se pokusila zvolit jiný typ, než je Sayana, abys zjistila, jak na to tělo reaguje a určitě je dobrý nápad dokončit jeden tabletkový/menstruační cyklus a pak najet na druhý tabletkový cyklus.
Přeji hodně štěstí a hlavně zdraví!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
17.7.15 10:54

Děkuji za odpověd. Sayanu mi aplikuji injekcne kazde 3 mesice a menstruaci vubec nemam uz rok a pry trva po vysazeni take neco prez rok nez prijde ms a telo se da dohromady. Pristi tyden mam jit na dalsi aplikaci, kterou nechci a rovnou bych zacala s praskama, ale nevim zda jde najet rovnou na prasky bez ms. Bez nich byt nechci uz dalsi mimco neplanujem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama