Hustý výtok v těhu

dvorga
16.7.15 18:32

Husty vytok v tehu

Ahoj maminky, jsem 23 tyden tehu. Posledni 3 dny se mi stane, ze si utru vytok, ale hodne husty a bily. I cipek se mi pri pohmatu zda divny :/ Na gyndu jdu az za 3 tydny. Mam nejak zpozornit a radeji kontaktovat dr?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Epe
138
16.7.15 21:45

Na gyndu si pro jistotu zítra zavolej, řekni jim co a jak. Já jsem měla výtok celé těhu a bez problémů, rodila jsem 40+1 :) Čípek jsem si sama nekontrolovala. Lepší zavolat svému dr a on ti řekne co a jak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.15 22:41

@dvorga Tak jistota je jistota, radši si zajdi. Já tohle měla od půlky druhého těhotenství a celé třetí (termín mám za měsíc). Je to fakt hustý hlen. Dokonce, když mě šily po druhém porodu, tak to doktorka nemohla pořádně vyčistit a ty hleny pobrat. Nicnémě jsem rodila 41+2…

• Nahlásit
  • Citovat
dvorga
17.7.15 06:53

A jeste jedna vec. To ze se mi na kraj cipku vejde spicka prstu, to asi taky neni normalni. Nebo?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.8.19 07:20

Hustý bílý výtok na konci těhotenství

Ahoj holky, jsem 3 dny po TP a od noci mám opravdu velké množství hustého bílého výtoku. Je podobný tomu, který jsem měla na začátku těhotenství, ale je ho fakt moc, až jsem se lekla. 8o Je to normální příprava k porodu nebo hrozí zánět či jiné komplikace? Na kontrolu jdu zítra a byla jsem v úterý - tam bylo všechno v pořádku, na porod to nevypadalo. Jsem druhorodička, z prvního těhu si nic takového nepamatuju. Může to být ona pověstná hlenová zátka? Úplně bílá hustá? Svědení ani zápach není.
Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama