Háčkované čepičky

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tykadlo
Kecalka 225 příspěvků 20.02.11 11:33
Háčkované čepičky

Nevím jestli to není proti pravidlům, kdyžtak mě admin. smažte.
Maminky, nemáte některá typ na nějakou mamku na mimibazaru nebo třaba i tady na emiminu, která tyhle čepičky vyrábí? Měla jsem na to babičku, ale před Vánoci umřela a už malé nestihla jarní čepičky vyrobit. Budu ráda za jakoukoli nabídku či typ na někoho prověřeného. Moc děkuji.

http://hackovanecepicky.cz/

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Hodaka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.11 11:38

já prásknu :wink:
krásné čepičky dělá tislerka82 taky mám :lol:

Mava
Generální žvanilka 24836 příspěvků 20.02.11 11:45

jedině Tislerka :potlesk: :palec:

Michaela23
Závislačka 3235 příspěvků 20.02.11 13:35

já si nechávala háčkovat tady od téhle paní: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?… 5 čepiček najednou a úplně super, ve středu večer jsem je objednala a v úterý ráno byly čepičky doma. takže za mě spokojenost :dance:

AngelinaBalerina
Echt Kelišová 7935 příspěvků 20.02.11 14:12

zakladatelko a proč máš odkaz na čepičky pod textem když hledáš? nějak jsem to asi nepobrala

tykadlo
Kecalka 225 příspěvků 20.02.11 15:15
AngelinaBalerina píše:
zakladatelko a proč máš odkaz na čepičky pod textem když hledáš? nějak jsem to asi nepobrala

Čekala jsem tento dotaz :roll: . Protože dát za 1 čepičku 250,– Kč a víc mi přijde dost (ale třeba žiju v jiných dimenzích…). Tak proto.

Jinak děkuji za typy. A za soukromé zprávy. Určitě se ozvu až něco vyberu.

tykadlo
Kecalka 225 příspěvků 20.02.11 15:23
Hodaka píše:
já prásknu :wink:
krásné čepičky dělá tislerka82 taky mám :lol:

Teď jsem na ně koukala, jsou opravdu nádherné :lol:.

spoony
Stálice 53 příspěvků 20.02.11 15:34

holky ja jsem si nechala delat od pani na fleru http://www.fler.cz/…picka-859452 a kdyz prisla byla dcerusce mala :( (a to jsem ji objednala na 3-6mesicu a byla ji mala hned ve 2mesicich. Takze 260 slo oknem ven a pak jsem ji zkusila udelat sama a docela to slo.

spoony
Stálice 53 příspěvků 20.02.11 15:38
Michaela23 píše:
já si nechávala háčkovat tady od téhle paní: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?… 5 čepiček najednou a úplně super, ve středu večer jsem je objednala a v úterý ráno byly čepičky doma. takže za mě spokojenost :dance:

teda tyhle jsou uzasny, moc diky za tip!!! Uz pani pisu :DD :potlesk:

tislerka82
Extra třída :D 10934 příspěvků 20.02.11 16:13

Ahojky,
předem děkuji za chválu :huban: :huban: :huban:

AngelinaBalerina
Echt Kelišová 7935 příspěvků 20.02.11 16:15
tykadlo píše:
AngelinaBalerina píše:

Čekala jsem tento dotaz :roll: . Protože dát za 1 čepičku 250,– Kč a víc mi přijde dost (ale třeba žiju v jiných dimenzích…). Tak proto.

Jinak děkuji za typy. A za soukromé zprávy. Určitě se ozvu až něco vyberu.

ahá.. jj já se jen zeptala, ten smajlík skoro ani nebyl třeba, jsem jen holka zvědavá :wink:

Lenka512
Echt Kelišová 7559 příspěvků 14.11.12 21:58
Háčkované čepice v mrazech

Prosím o info…
Kdy se dají nosit háčkované čepice? Jde to i v těch křeskutých mrazech?
Sama jsem nidky háčkovanou čepici v ruce nedržela, jen je vidím na dětech…jde o to, že bych chtěla pro syna čepici (ušanku) v barvě, kterou pro něj nemůžu najít, tak bych ji asi nechala uháčkovat - jedná se pouze o čenou či černošedou kombinaci, nic zvláštního ;)

No a když to tak vidím, tak si říkám, zda to neprofoukne…nebo jestli to někdo podšije i flieecem.
Děkuji moc za info :kytka:

Lussye
Extra třída :D 14680 příspěvků 14.11.12 22:07
@Lenka512 píše:
Prosím o info…
Kdy se dají nosit háčkované čepice? Jde to i v těch křeskutých mrazech?
Sama jsem nidky háčkovanou čepici v ruce nedržela, jen je vidím na dětech…jde o to, že bych chtěla pro syna čepici (ušanku) v barvě, kterou pro něj nemůžu najít, tak bych ji asi nechala uháčkovat - jedná se pouze o čenou či černošedou kombinaci, nic zvláštního ;)No a když to tak vidím, tak si říkám, zda to neprofoukne…nebo jestli to někdo podšije i flieecem.
Děkuji moc za info :kytka:

podšití fleecem se dělá běžně čepka je pak pěkně zateplená já dělala nedávno dvě různé i z aplikací

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 14.11.12 22:20

Ahoj. Podšití (třeba flísem) určitě jde. A když se použije silná příze (ne třeba Camilla atp), tak je teplá dost. Moje holky nosí převážně moje výrobky. Třeba tuhle soupravu nosila starší dcera vloni celou zimu (a čepička podšitá není).

janinka606
Kecalka 414 příspěvků 14.11.12 22:23

@Lussye můžu se zeptat kde seženu flís? Malýmu háčkuju, ale nechce mi je nosit, protože prej koušou. Pak by mě zajímalo jestli jí mám uháčkovat o něco větší, když jí budu podšívat, návod sem našla na mimibazaru, tak to snad zvládnu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Arichteva končí! O vítězství ve StarDance se poperou Tomicová, Dvořák a Svoboda

Semifinále populární taneční soutěže StarDance je minulostí. Dnešní díl byl... číst dále >

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >