Hádka s družičkou

2
11.8.14 21:42

hadka s druzickou

Ahoj vsem, pristi rok se budu vdavat a ma kamaradka se me zeptala, zda mi muze jit za druzicku. Souhlasila jsem a od te doby resi jen, jaky uces si necha udelat, a ze chce saty ze salonu. Ma predstava svatebnich satu je do antickeho stylu, takzenic prehnaneho. A ona mi ted ukazala jake si chce vzit ona a jsou temer stejne jak ty me, jen v jine barve. Tak jsem ji rekla, ze to by bylo hloupe a ukazala jsem ji jake by se mi pro druzicky libily a ona odmita, ze jsou malo princeznovske.. jak toto vyresit bez hadek a v klidu? Nebo jsem prehnana ja, ze chci byt nejhezci a mit nejvyraznejsi saty v den sve svatby? :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12641
11.8.14 21:46

@alice90 Nejsi přehnaná. Svědkyně mojí sestry si vybrala bílý načančaný šaty a ségra jí to taky „zatrhla“. Moje představa je taky taková, že budu nejhezčí a bude mi to nejvíc slušet. Středem pozornosti máš být ty. To se ti jako snaží vyrovnat?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mi24
11.8.14 21:47

To by mi taky vadilo..já bych ji řekla že chci být nejhezčí já a je to moje svatba takže bych jsem byla ráda aby byli laděné do toho a toho stylu družičky ( jestli jich bude víc) a jinak že pak nebude družička popř. bych jsem ji pak neřekla ani kde svatba bude kdyby nechtěla ustoupit ze svého přaní že by byla stejně hezká jak ty ale to už je až extrém

  • Citovat
  • Upravit
1402
11.8.14 21:49

Mě spíš přijde divné, že se tě kamarádka ptá, zda může jít za družičku. Nenavrhuje toto náhodou nevěsta?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4620
11.8.14 21:51

Tvoje svatba - tvůj den. Ona by se měla přizpůsobit tobě, tzn. ty navrhuješ šaty atd… a navíc stejně to platíš zase ty :mrgreen: :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1034
11.8.14 21:52

To mě pobavilo, já byla za svědka 2× a holky mi do toho nemluvily akorát ta druhá mi taky podsouvala co by se jí na mě jako líbilo a taky to teda nebil absolutně můj styl :mrgreen: jinak já si myslím, že svatební šaty takové či makové jsou vždy nepřehlédnutelné, ale jestli má kamarádka pokřivený vkus, což zřejmě ano, soudě dle princeznovské, měla by jsi dát jasně najevo, že tudy cesta nevede, je to tvůj den, předpokládám, že nemáš jen jednu kámošku, než aby ti tam trapasila a chtěla stahovat pozornost na sebe, ještě to s ní prober popř. mě ještě napadlo poprosit vaši společnou kamarádku atˇse k tomu taky vyjádří :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.14 21:54

Moje svědkyně šla v načančaných bílých princeznovských šatech, dokonce měla perličky v účesu 8o bomba to byla. Je to hnusné, a odporné. Už není mou nejlepší kamarádkou. Šaty družičkám vybíráš ty jako nevěsta respektive se mají řídit tvým dress codem. Chce v princeznovských? Družičkou nebude. Fakt to dokáže dokonale zkazit náladu. Když moje svědkyně vystoupila v den svatby z auta, málem jsem omdlela. Bylo to vážně hnusné.

  • Citovat
  • Upravit
Krasavicaa
11.8.14 21:57

Pokud bych se s ní nedomluvila, tak bych jí řekla, že ji za družičku nechci. Ať se staví třeba na hlavu. A navíc je vrcholně nevkusné a trapné se takto nabízet. To má říct nevěsta koho chce a nechce za družičku…

  • Citovat
  • Upravit
Krasavicaa
11.8.14 21:58
@Anonymní píše:
Moje svědkyně šla v načančaných bílých princeznovských šatech, dokonce měla perličky v účesu 8o bomba to byla. Je to hnusné, a odporné. Už není mou nejlepší kamarádkou. Šaty družičkám vybíráš ty jako nevěsta respektive se mají řídit tvým dress codem. Chce v princeznovských? Družičkou nebude. Fakt to dokáže dokonale zkazit náladu. Když moje svědkyně vystoupila v den svatby z auta, málem jsem omdlela. Bylo to vážně hnusné.

To nechápu. Že to těm slepicím není trapné :roll:

  • Citovat
  • Upravit
6027
11.8.14 21:59

@Krasavicaa přesně tak!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1034
11.8.14 22:00
@Anonymní píše:
Moje svědkyně šla v načančaných bílých princeznovských šatech, dokonce měla perličky v účesu 8o bomba to byla. Je to hnusné, a odporné. Už není mou nejlepší kamarádkou. Šaty družičkám vybíráš ty jako nevěsta respektive se mají řídit tvým dress codem. Chce v princeznovských? Družičkou nebude. Fakt to dokáže dokonale zkazit náladu. Když moje svědkyně vystoupila v den svatby z auta, málem jsem omdlela. Bylo to vážně hnusné.

Tak to je hustýýý, proč jsi ji neposlala obratem ruky zpět odkud přišla, to vypadá jako normální pomsta nebo co 8o :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4465
11.8.14 22:00

Určitě nejsi přehnaná… Slušně, ale důrazně bych jí řekla, ať se nezlobí, ale že máš nějaké SVÉ představy a jelikož je to TVÁ svatba, tak bude tento den zkrátka ve TVÉ režii. Do tohoto bych si kecat nenechala, maximálně s tebou může ladit detaily, ale diktovat ráz určitě ne… Už jen to, že se sama navrhne jako družička hovoří něco o její touze „být vidět“. Buď se zařídí podle tebe, nebo smolíček ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
11.8.14 22:01
@belik píše:
Tak to je hustýýý, proč jsi ji neposlala obratem ruky zpět odkud přišla, to vypadá jako normální pomsta nebo co 8o :zed:

Já bych ji poslala do (!) a vyhodila bych ji. :oops:

  • Citovat
  • Upravit
33155
11.8.14 22:01
@Anonymní píše:
Moje svědkyně šla v načančaných bílých princeznovských šatech, dokonce měla perličky v účesu 8o bomba to byla. Je to hnusné, a odporné. Už není mou nejlepší kamarádkou. Šaty družičkám vybíráš ty jako nevěsta respektive se mají řídit tvým dress codem. Chce v princeznovských? Družičkou nebude. Fakt to dokáže dokonale zkazit náladu. Když moje svědkyně vystoupila v den svatby z auta, málem jsem omdlela. Bylo to vážně hnusné.

no to je síla 8o 8o ta by jela :cert: :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4465
11.8.14 22:04
@Anonymní píše:
Moje svědkyně šla v načančaných bílých princeznovských šatech, dokonce měla perličky v účesu 8o bomba to byla. Je to hnusné, a odporné. Už není mou nejlepší kamarádkou. Šaty družičkám vybíráš ty jako nevěsta respektive se mají řídit tvým dress codem. Chce v princeznovských? Družičkou nebude. Fakt to dokáže dokonale zkazit náladu. Když moje svědkyně vystoupila v den svatby z auta, málem jsem omdlela. Bylo to vážně hnusné.

Okamžitě bych ji do toho auta narvala zpátky, a to myslím smrtelně vážně :mrgreen: to je fakt hnus :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný