Hairdreams Volume + Microlines

12.5.17 11:37

HAIRDREAMS VOLUME+ MICROLINES

Holky, uz jste slysely o teto metode prodlouzeni a zhusteni ridkych vlasu? Je tu nejaka, ktera s tim ma zkusenosti, jiz je majitelkou huste hrivy a na kolik to odhadem vyjde a kde to provadi? Noc diky ta veskere informace. Uz jsem vyzkousela vse mozne. Poslednich par let prochazim dost silnym stredovym obdobim a velkym ubytkem vahy. Bohuzel se to vse podepsalo zejmena na vlasech. Cokoliv jsem vyzkousela, od doplnku stravy pres kosmetiku, bez vysledku. Abych dosahla alespon nejakeho objemu, vlasy si tupiruji, denne myji a foukam, nicim si je sama a tahle metoda me velmi nadchla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20
14.10.17 19:14

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli jsi o této metodě zjistila něco více? :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.17 15:28

Bohuzel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
13.8.19 13:40

Ahoj, nenašel by se stále někdo, kdo do toho šel? Taky by mě moc zajímalo, jaké to je a na kolik to asi tak vyjde. Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 11:42
@simelka píše:
Ahoj, nenašel by se stále někdo, kdo do toho šel? Taky by mě moc zajímalo, jaké to je a na kolik to asi tak vyjde. Moc děkuji

já mám microline od Hairdreams necelých 5 měsíců…stály mě 38 000…jsou to vlásky všité v sítce, záleží také na délce…podle toho je cena, mám mikádo. no a pak se chodí co 3 týdny na posunutí což mě stojí 500 kc a nejlépe ob posunutí na celkovou obnovu, tedy sundání sítky, nabarvení vlastních vlasů a nandání tedy 2000 kč…strašné pálky…barvu vlasú si samozdřejmě vyberete sami…jinak myslím že více Vám poví samy kadeřnice ;) konzultace je zdarma ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
30.1.20 08:34

@Karkulka31 děkuji moc, jste první na koho jsem narazila, že to má. Vím, že tam mi řeknou vse, ale přece jen je pro mě cennější zkušenost někoho, kdo to nosí. Mám ještě pár otázek. Zvykla jste si na to tak, jakoby to byly vaše vlasy? Netaha to? Netrha vám to vaše vlastní vlasy? Přece jen je ta síťka k vlastním vlasům připevněna… A okolí nic nepozná, že to nejsou vlastní vlasy? A co koupání třeba v moři? Může s tím jet člověk třeba na dovcu a vlasy si normálně namočit? Moc děkuji za informace a omlouvám se za takový výslech ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.20 14:39

@simelka tak zvykla…jen me celkem rozčiluje jak rychle se to uvolňuje ta síťka takže mi to pak jezdí po celé hlavě takže je to třeba si přichytit třeba čelenkou nebo vlásenkama než zas půjdete na přitažení.. protože máte pocit že Vám to z té hlavy spadne. Tahat to netahá…jen když to máte přitažené hlavně na poprvé jak Vám to nandá tak to jde cítit že to je utazene dost ale po pár dnech už to nepoznáte. Vlastní vlasy to netrhá…popravdě co jsem byla asi po 2-3 posunutí na celkovou obnovu ( sundání, nabarvení vlastních vlasů a zpět nandani) tak při sundávání jsem své vlasy měla celkem dost zacuchané takže než to rozčesala tak mi vytrhala i tím dost mých vlasů a popravdě jsem myslela že to už ani nerozcese a půjdu dohola a asi budu nosit paruku :smile: no povedlo se. Obnovu dělá proto jelikož v sitce je polymerovy kroužek který se časem uvolňuje a kadeřnice ho vyměni a do sitky dá nový, není to žádný kov což jsem se bála… vypadá to jakoby taková hadička. Okolí nic nepozná…jsou to pravé vlasy a dají se žehlit, kulmovat…zase Vaše vlasy ti nejsou takže s nima nemůžete zacházet jako s vlastními…tahat apod… vyžadují péči. V moři nebo bazénu jsem se s nimi nekoupila takže nevím…ale rady se cuchaji. Moři se slanou vodou bych se vyhýbala. Vadí mi že se nemůžu pořádně na hlavě podrbat a už teď se bojím že při celkové obnově budu mít své vlasy pod síťkou jeden velký dred a přijdu o všechny vlasy. Jelikož jich nám opravdu málo :pensive: na celkovou obnovu je lepší chodit Ob po přitažení…no jsem zvědavá na příště

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama