Reklama

Halloween. Co vyrobit nebo upéct?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jana.vila
Povídálka 25 příspěvků 1 inzerát 17.07.18 18:13
halloween co vyrobit nebo upéct

Nevím jak vy ale halloweena miluju, mám i mazlíčka co se tak jmenuje :) vím že je to za dlouho ale strašně ráda vyrábím, tvořím, šiju, peču co byste vše udělali na halloweena a taky máte tento svátek rádi nebo radši české dušičky nebo nic? jen tak se ptám, nudím se a taky at můžu začít tvořit…

Reklama

Reakce:

lucynka25
Kelišová 7119 příspěvků 2 inzeráty 17.07.18 18:27

@jana.vila no teda 8o
My dlabeme akorat dyne a zatim jsem to nehrotila,deti jsou malé.Asi ani nebudu,mozna na karneval jdeme a to je vše.
Ale pokud uz tvoris,varis..muzes vkladat sve recepty sem jako inspiraci pro dalsi ;)

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 370 inzerátů 17.07.18 18:29

neslavíme, ale na pinterestu, youtobe aj. zahraničkích stránkách je určitě spousta inspirace

kotyk
Echt Kelišová 7864 příspěvků 17.07.18 18:49

Dělala jsem minulý rok dceři tématický quiet book. Ona ten svátek taky miluje :mrgreen: Já si prostě hezky česky zavzpomínám na ty, co už odešli.

AlenaSu
Kecalka 359 příspěvků 17.07.18 18:53

Jsem Váš pravý opak. Halloween nesnáším a moje děti ho slavit nebudou. Je to prostě nesmyslný Americký něco :zed:

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 17.07.18 19:05

My jsme otevreni i temhle svatkum. Kazdy rok jdeme tvorit dyne do skolky. Doma si udelame vyzdobu, ale dyne mam kolem domu, jako podzimni vyzdobu uz od zari, ze mi to da praci nez je vypestuji.
Mam je cely podzim a pak vymenim za zimni vyzdobu. Chodime na obec. Halloween party pro deti, ze vstupne jde zpet na akce pro nase deti.

Uju
Kelišová 6514 příspěvků 19.07.18 11:00

Celkově podzim miluju a Halloween nijak nedrzime, ale já bych chtěla,jen tedy máme dýně ale miluju i dušičky, ten kontrast chladného a kolikrát sychraveho počasí do toho svíčky, zářivé chrizanteny,. Prostě tohle období miluju.jen je mi líto, že nejbližší halloweenska party je od nad cca 25km. :?
Jinak manžel a všichni v práci mi říkají, že jsem divná, když miluju podzim, jeho svátky ve všech podobách :lol: @AlenaSu - není z USA

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama