Reklama

Handmade dětský pokojíček

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 04.12.17 18:25
handmade dětský pokojíček

Ahoj holky, přestěhovali jsme se s přítelem do krásného velkého bytu, jednu z větších místností si zamluvil synovec a dvě neteře že by tam chtěli pokojíček, mám určité představy ve stylu retro, dětská kuchynka atd…Jsem kutilka, a baví mě vyrábět a tvořit, proto se ptám, jestli některá z vás maminek, svým dětem udělala své království růčo a sama :D. Prosím vás, baví mě tvořit, ale jsem amatér a doma žádnou dílnu nemám :D proto prosím a snažší věci ke kterým nebudu potřebovat nějaké pořádné chlapské nářadí :D
Pokoj bude pro dvě holky : tři a dvanáct let a desetiletého kluka :)
děkuji a za případné foto budu ráda.

Reklama

Reakce:

welovefashion
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 107 inzerátů 04.12.17 18:45

Tak mě napadlo udělat třeba nějaký nábytek z dřevěných palet, tady nějaká inspirace

https://www.living.cz/…tek-z-palet/

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 04.12.17 18:50

Nábytek už mám..a dokonce z palet :D myslela jsem spíš nějaké doplnky, hracky, nebo tu kuchynku, nějaké zajímavé police, mám doma spoousty starých knoflíkl a chci je tam někam zakomponovat :)

Anna85
Kecalka 324 příspěvků 04.12.17 20:23

Videla jsem fotku kdysi, barevne plechove kyblicky na zdi misto policek. :)

Anna85
Kecalka 324 příspěvků 04.12.17 20:26

Neco takoveho, ale barevné. Na hracky, knizky…

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 05.12.17 06:27

@Anna85 juu to by mohlo vypadat pěkně, já přemýšlela že nejmladší princezně ušiju teepee (nevim jestli je to spravne napsane, tak to prehlizejte) :D ale co se tyce tech “konstrukci” tak na to jsem trochu leva :D

Anna85
Kecalka 324 příspěvků 05.12.17 08:13

@Kimme
Jo, to mne taky napadlo, nebo minimalne nejaky bunkr :D.
Ale pokud jsi šikovná v siti, tak ta konstrukce na teepee mozna nebude az tak slozita. Mrkni na net. Kamarádka posbirala tyce od starych kostat a nářadí atd, nahore to jen nejak svazala, dole to nevim jak drzi, asi v ramci ty látky nejake hacky????

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 05.12.17 15:29

S těma tyčema je to dobrý nápad, doma ve sklepě u našich jsou nějaké dřevěné násady od košťat..nějak to zkusím :D nějaké další fígle, třeba nějaký fajn úložný prostor?

Anna85
Kecalka 324 příspěvků 05.12.17 16:07

@Kimme
Treba kapsar pres cele dvere? :)

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 06.12.17 06:31

@Anna85 tak do toho jdu, mam doma obří kus fuschiové flanelové látky, nevim jestli na dveře, možná bych ho přidělala na zeď nad postelema, přítel včera dovezl molitanové kostky, takže našívám barevnou látku na každý kus jinou, vystřihuju tvary a budou to mít jako kostky na bunkr, přidělala jsem tam suché zipy :D

Anna85
Kecalka 324 příspěvků 06.12.17 12:41

@Kimme
Dobry napad :)
Mas co delat teda :D :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >