Reklama

Změňový list bytového družstva - vyplnění

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ritterca
Kecalka 115 příspěvků 27.11.17 21:37
Změňový list bytového družstva - vyplnění

Zdravím,
nenašel by se tu nějaký nejlépe správce bytového družstva nebo někdo kdo toto musel řešit a poradil mi?

Jde o to, že po smrti dědy jsem zdědila byt. Šla jsem za správcem BD, že bych tedy chtěla převést smlouvu na sebe. Dal mi formulář k vyplnění, ale nevím si s ním moc rady.
Jedná se o změňový list a mate mě v něm, že je rozdělený na tři části.
1. Jako člena BD-ohlašovatele změn musím asi napsat sebe, že? Protože na konci je podpis ohlašovatel.
2. Když chci teda prostě přepsat byt na sebe, tak to mám napsat do těch ostatních změn? Nebo stačí vyplnit, že počet osob v bytě bude stejný, jen teda napíšu, že přihlašuji sebe a odhlašuji dědu.
3. Ten druhý bod, tam si můžu napsat, že bych chtěla vyšší zálohy na služby? A jak bych to měla napsat? Stačí napsat třeba jenn topení - a částku nebo napsat i předchozí částku?

Mockrát děkuji za rady.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tragikomedie pokračuje. Rytmus vzkazuje Daře Rolins: Nech nás s Jasmínou žit!

Na oko předstírá, že ji vymazal ze svého života, přesto potají kontroluje... číst dále >

Kočkovi si zašli na kari a opět řešili s policií parkování

Kolotočářský klan Kočkových vystrojil svému korunnímu princi honosný pohřeb... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >