Změňový list bytového družstva - vyplnění

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ritterca
Kecalka 125 příspěvků 27.11.17 21:37
Změňový list bytového družstva - vyplnění

Zdravím,
nenašel by se tu nějaký nejlépe správce bytového družstva nebo někdo kdo toto musel řešit a poradil mi?

Jde o to, že po smrti dědy jsem zdědila byt. Šla jsem za správcem BD, že bych tedy chtěla převést smlouvu na sebe. Dal mi formulář k vyplnění, ale nevím si s ním moc rady.
Jedná se o změňový list a mate mě v něm, že je rozdělený na tři části.
1. Jako člena BD-ohlašovatele změn musím asi napsat sebe, že? Protože na konci je podpis ohlašovatel.
2. Když chci teda prostě přepsat byt na sebe, tak to mám napsat do těch ostatních změn? Nebo stačí vyplnit, že počet osob v bytě bude stejný, jen teda napíšu, že přihlašuji sebe a odhlašuji dědu.
3. Ten druhý bod, tam si můžu napsat, že bych chtěla vyšší zálohy na služby? A jak bych to měla napsat? Stačí napsat třeba jenn topení - a částku nebo napsat i předchozí částku?

Mockrát děkuji za rady.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >