Změňový list bytového družstva - vyplnění

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ritterca
Kecalka 105 příspěvků 27.11.17 21:37
Změňový list bytového družstva - vyplnění

Zdravím,
nenašel by se tu nějaký nejlépe správce bytového družstva nebo někdo kdo toto musel řešit a poradil mi?

Jde o to, že po smrti dědy jsem zdědila byt. Šla jsem za správcem BD, že bych tedy chtěla převést smlouvu na sebe. Dal mi formulář k vyplnění, ale nevím si s ním moc rady.
Jedná se o změňový list a mate mě v něm, že je rozdělený na tři části.
1. Jako člena BD-ohlašovatele změn musím asi napsat sebe, že? Protože na konci je podpis ohlašovatel.
2. Když chci teda prostě přepsat byt na sebe, tak to mám napsat do těch ostatních změn? Nebo stačí vyplnit, že počet osob v bytě bude stejný, jen teda napíšu, že přihlašuji sebe a odhlašuji dědu.
3. Ten druhý bod, tam si můžu napsat, že bych chtěla vyšší zálohy na služby? A jak bych to měla napsat? Stačí napsat třeba jenn topení - a částku nebo napsat i předchozí částku?

Mockrát děkuji za rady.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama