Reklama

Výměna linky ve služebním bytě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SarinkaSar1
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 27.11.17 16:04
Výměna linky ve služebním bytě

Ahoj všem, mám dotaz na ty, co řešili někdy podobnou věc. Bydlím ve služebním bytě a ráda bych si pořídila novou linku, stávající je fakt katastrofální a malá. Přemýšlím jak na to, linku bych koupila a buď bych si jí nechala část proplatit, případně by jí zaplatila správcovská firma, nebo přemýšlím že by si tu svojí děsnou vzali a já si namontovala svou vlastní, kterou bych si poté zase vzala. Jde mi o to, že nechci vrážet peníze do bytu, který mi nikdy patřit nebude, na druhou stranu současná linka je fakt děsná. Neřešil někdo něco podobného v obecním/služebním bytě, kdy měnil část zařízení? případně s jakým výsledkem. Jako asi mi je jasný že mi celou nezaplatí, ani bych to nechtěla, na druhou stranu i za pronájem vybavení platím, tak bych ráda platila za něco co splňuje svůj účel :lol:

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12576 příspěvků 27.11.17 16:06

Pochybuju, že něco proplatí, znám to z obecních bytů. Nejlepší je koupit si novou a starou schovat do sklepa. Při stěhování ji vrátit zpět. Dělá se to tak běžně třeba se sporákem.

SarinkaSar1
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 27.11.17 16:11
@vokishka píše:
Pochybuju, že něco proplatí, znám to z obecních bytů. Nejlepší je koupit si novou a starou schovat do sklepa. Při stěhování ji vrátit zpět. Dělá se to tak běžně třeba se sporákem.

no to bych nějaký sklep musela mít, navíc mi chodí kontrola jednou za rok na vybavení. Což je vtipný samo o sobě, když jsem se minule tak dvacetiletého týpka ptala jestli mu ta linka přijde v pořádku a jestli si udělal čárku že to ušlo :lol:

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 28.11.17 01:23

@SarinkaSar1 Vše musíte probrat s majitele bytu, bez jehož vědomí nelze cokoliv měnit, příp. se sprác. firmou, které má od něj pověření.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 28.11.17 01:37

A jít teda bydlet do vlastního není možnost? :nevim:

SarinkaSar1
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 28.11.17 08:08
@LAlezane
@LAlezane píše:
A jít teda bydlet do vlastního není možnost? :nevim:

myslíš že mám 6 milionů na byt? :lol:

SarinkaSar1
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 28.11.17 08:09
@Sojkka
@Sojkka píše:
@SarinkaSar1 Vše musíte probrat s majitele bytu, bez jehož vědomí nelze cokoliv měnit, příp. se sprác. firmou, které má od něj pověření.

jj to vím, právě proto nechci nic odmontovávat bez souhlasu. Spíš mi jde o reálné zkušenosti lidí, že je to třeba fakt možný. Přemýšlím, že řeknu ať si tu linku vezmou a já si nainstaluju svojí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >