Výměna linky ve služebním bytě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SarinkaSar1
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 27.11.17 16:04
Výměna linky ve služebním bytě

Ahoj všem, mám dotaz na ty, co řešili někdy podobnou věc. Bydlím ve služebním bytě a ráda bych si pořídila novou linku, stávající je fakt katastrofální a malá. Přemýšlím jak na to, linku bych koupila a buď bych si jí nechala část proplatit, případně by jí zaplatila správcovská firma, nebo přemýšlím že by si tu svojí děsnou vzali a já si namontovala svou vlastní, kterou bych si poté zase vzala. Jde mi o to, že nechci vrážet peníze do bytu, který mi nikdy patřit nebude, na druhou stranu současná linka je fakt děsná. Neřešil někdo něco podobného v obecním/služebním bytě, kdy měnil část zařízení? případně s jakým výsledkem. Jako asi mi je jasný že mi celou nezaplatí, ani bych to nechtěla, na druhou stranu i za pronájem vybavení platím, tak bych ráda platila za něco co splňuje svůj účel :lol:

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 11990 příspěvků 27.11.17 16:06

Pochybuju, že něco proplatí, znám to z obecních bytů. Nejlepší je koupit si novou a starou schovat do sklepa. Při stěhování ji vrátit zpět. Dělá se to tak běžně třeba se sporákem.

SarinkaSar1
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 27.11.17 16:11
@vokishka píše:
Pochybuju, že něco proplatí, znám to z obecních bytů. Nejlepší je koupit si novou a starou schovat do sklepa. Při stěhování ji vrátit zpět. Dělá se to tak běžně třeba se sporákem.

no to bych nějaký sklep musela mít, navíc mi chodí kontrola jednou za rok na vybavení. Což je vtipný samo o sobě, když jsem se minule tak dvacetiletého týpka ptala jestli mu ta linka přijde v pořádku a jestli si udělal čárku že to ušlo :lol:

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 28.11.17 01:23

@SarinkaSar1 Vše musíte probrat s majitele bytu, bez jehož vědomí nelze cokoliv měnit, příp. se sprác. firmou, které má od něj pověření.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 28.11.17 01:37

A jít teda bydlet do vlastního není možnost? :nevim:

SarinkaSar1
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 28.11.17 08:08
@LAlezane
@LAlezane píše:
A jít teda bydlet do vlastního není možnost? :nevim:

myslíš že mám 6 milionů na byt? :lol:

SarinkaSar1
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 28.11.17 08:09
@Sojkka
@Sojkka píše:
@SarinkaSar1 Vše musíte probrat s majitele bytu, bez jehož vědomí nelze cokoliv měnit, příp. se sprác. firmou, které má od něj pověření.

jj to vím, právě proto nechci nic odmontovávat bez souhlasu. Spíš mi jde o reálné zkušenosti lidí, že je to třeba fakt možný. Přemýšlím, že řeknu ať si tu linku vezmou a já si nainstaluju svojí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama