Stavění - Firma Origis - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elenentka
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 1 inzerát 22.11.17 12:36
Stavění - Firma Origis

Zdravím všechny, nemáte nějaké zkušenosti nebo reference, ať už vlastní nebo „z doslechu“, s touto firmou?
Líbí se mám některé z půdorysných variant které nabízí, přemýšlíme o zakoupení projektu a i stavbě s nimi… ale na netu se toho zatím moc najít nedá.
Díky za všechny příspěvky.

Reklama

Reakce:

laurentin
Povídálka 12 příspěvků 23.02.18 22:29

Dobrý den, podařilo se Vám něco zjistit o Origis? Přemýšlíme, že bychom také šli s nimi do stavby…ale nevíme. Děkuji za odpověď

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama