Haprování na hrudi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.11.21 16:57

Haprování na hrudi

Prosím, nemáte někdo zkušenost? Manžel, Covid pozitivní, chytil to pravděpodobně ode mě, má přibližně od středy večera teploty (max.kol.38),je unaven a bolí ho hlava. K tomu se přidalo pálení kůže na těle, hlavně na hrudníku a na zádech… že je to hodně nepříjemné.
Co mě ale znepokojuje, říká, že se mu zdá, jako by mu haprovalo srdce, že v těch místech mívá takový divný pocit.Ne přímo bolest, ale takové jakési vibrování, jakoby nějakou arytmii…Když byl v pátek u dr, kde se mu Covid potvrdil, dr. mu srdce natáčel a poslouchal a říkal, že má srdce jako zvon, že je to v pořádku…Tak nevím…ale mám strach. Nikam jet nechce, dýchá se mu prý dobře…tohle prý občas pociťoval již dříve, ale ne tak výrazně…
Co by to mohlo být? Bere pouze Panadol, Paralen nebo acylpyrin, v případě potřeby.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
355
28.11.21 17:15

Určitě by si co nejdříve měl nechat udělat Holtra. Arytmie může být jen chvilku a pak vymizí, takže u doktora neproběhla. Nicméně, mělo by se o ní vědět a diagnostikovat, o jakou arytmii jde. Některé jsou nebezpečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
28.11.21 17:16

Srdeční arytmie. Může to mít z té nemoci, ale určitě to chce vyšetření na kardiologii. Mne tyhle stavy začaly po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.21 17:43

To je takový ten přístroj, jak mu to pripnou na tělo a má to celý den? No a dají mu to teď, když má Covid? A to mu dají hned? Mám zavolat zítra jeho dr? Proč mu to teda hned nenabídl, když tam v pátek byl?

• Citovat
  • Nahlásit
35701
28.11.21 17:45
@Anonymní píše:
To je takový ten přístroj, jak mu to pripnou na tělo a má to celý den? No a dají mu to teď, když má Covid? A to mu dají hned? Mám zavolat zítra jeho dr? Proč mu to teda hned nenabídl, když tam v pátek byl?

a on si v ten pátek stěžoval? A těžko mu ho dají jako covidovému. Navíc u nás se čeká nejméně tři týdny na termín. A nejprve se čeká na termín na internu. Ono to není tak, že si najednou vzpomene a chce ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.21 18:03

Stěžoval si už ve středu, proto jsem tam v pátek před víkendem raději volala. Doktor věděl, že už má příznaky, říkal, že má přijít na test a že mu natočí a poslechne srdce. Bylo to prý ok, že má srdce jako zvon… jenže to pociťuje pořád… prý tak 100-200× za den po dobu 2-3vteřin…jako že mu to víc buší… :nevim:
Opravdu mám strach. Nikam jít nechce, prý až odejde Covid…

• Citovat
  • Nahlásit
35701
28.11.21 18:08
@Anonymní píše:
Stěžoval si už ve středu, proto jsem tam v pátek před víkendem raději volala. Doktor věděl, že už má příznaky, říkal, že má přijít na test a že mu natočí a poslechne srdce. Bylo to prý ok, že má srdce jako zvon… jenže to pociťuje pořád… prý tak 100-200× za den po dobu 2-3vteřin…jako že mu to víc buší… :nevim:
Opravdu mám strach. Nikam jít nechce, prý až odejde Covid…

jenomže on srdce poslouchal preventivně, ne na základě toho, že by manžel řekl o nějakém problému
předpokládám teda, že si stěžoval na problémy s kůží atd. Hlavně pokud měl ty potíže už dřív, není to z kovidu zřejmě. Taky to může být psychické a tím kovidem je úzkostnější. V pondělí bych zavolala znovu obvodnímu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1439
28.11.21 18:26

Nebolí ho kolem pravé lopatky-žeber? Když se zhluboka nadechne - nepíchne ho tam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.21 19:08
@mrazik6 píše:
Nebolí ho kolem pravé lopatky-žeber? Když se zhluboka nadechne - nepíchne ho tam?

Prý ne,…tak nevím… když mu poslouchám srdce, zdá se, že bije pravidelně…

• Citovat
  • Nahlásit
8155
28.11.21 19:42

Pokud ho pálí kůže na hrudi i zádech, tak je to taky oblast plic…takže klidně můžou být chycené, aniž by se mu zatím projevilo dýchání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat