Izolace a PCR test člen rodiny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.11.21 09:27

Izolace a PCR test člen rodiny

Může mi někdo prosím poradit, jak mám současně dodržet izolaci (karantenu) a v té době jít nechat dětem udělat PCR test?
Naštěstí mám auto, které je ale pod sněhem a samo se taky neomete… :roll: :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20692
28.11.21 09:33
@Anonymní píše:
Může mi někdo prosím poradit, jak mám současně dodržet izolaci (karantenu) a v té době jít nechat dětem udělat PCR test?
Naštěstí mám auto, které je ale pod sněhem a samo se taky neomete… :roll: :nevim: :nevim:

No prostě normálně půjdeš…kdybys neměla auto, tak bys jela MHD…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27760
28.11.21 09:46

Pokud nemůžeš požádat někoho jiného (to by ti fakt nikdo z příbuzných, kamarádi nebi sousedů nevzal děti na testy?), tak holt ometes auto a vezmeš děti na test osobně. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
28.11.21 09:56

Normálně jsme jeli, vynášeli odpadky, přebírali nákupy u vchodových dveří, vždy s respiratorem. Rozhodně bych je neposlala s někým jiným, přece někoho nevystavím riziku nákazy někoho jiného, kromě nás z domácností.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10992
28.11.21 09:59

Izolaci nebo karantenu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8117
28.11.21 10:00

Že jsi v izolaci neznamená, že nemůžeš na odběry, neodkladné lékařské vyšetření, přebrat nákup, vybrat schránku, vyvenčit psa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4737
28.11.21 10:07

Vážně míněný dotaz nebo provokace?
Vzhledem k anonymu soudím, že to druhé… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80447
28.11.21 10:16
@Svistice píše:
Pokud nemůžeš požádat někoho jiného (to by ti fakt nikdo z příbuzných, kamarádi nebi sousedů nevzal děti na testy?), tak holt ometes auto a vezmeš děti na test osobně. :nevim:

Myslis aby sel do karanteny, když budou pozitivni, jo to se fakt vyplati.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26315
28.11.21 10:26
@Anonymní píše:
Naštěstí mám auto, které je ale pod sněhem a samo se taky neomete… :roll: :nevim: :nevim:
Můžeš tam s ním jet. Taky jsem to tak měla a ptala jsem se na hygieně zda můžu jet já jako pozitivní.
@Svistice píše:
Pokud nemůžeš požádat někoho jiného (to by ti fakt nikdo z příbuzných, kamarádi nebi sousedů nevzal děti na testy?), tak holt ometes auto a vezmeš děti na test osobně. :nevim:

A padnou zbytečně do karantény s nimi?

@Whitedog píše:
Vážně míněný dotaz nebo provokace?
Vzhledem k anonymu soudím, že to druhé… :zed:

Proč provokace? Taky jsem to řešila. Chtěla jsem prvně test pro dceru v neděli - dovezl by ji tam manžel. Jenže to nevyšlo, tak jsem ji vezla v pondělí já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36394
28.11.21 10:36

Můžeš jet/jít s ním. I když jsi v izolaci, můžeš k lékaři a zajistit nezbytné záležitosti, doma okusovat zdi taky nebudeš.
Doby, kdy domů v takovém případě přijela odběrová sanitka jsou už pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66424
28.11.21 10:38
@Anonymní píše:
Čéče, karanténa ti sedla na mozek? Nezlob se na mě, ale tohle je myšleno vážně? Jak bys to udělala, kdybys neměla auto? :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6699
28.11.21 10:44
@Anonymní píše:

Díky bohu za covid, konečně se naplno ukazuje, že tu řada lidí zcela bezmyšlenkovitě jen přežívá.
Normálně si ometeš auto a zajedeš si na drivein odběrové místo, kde jen stáhneš okénko auta a capartům udělají odběr z nosu, aniž by kdokoli musel z auta vylézat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1439
28.11.21 10:58

Aktuálně jsme doma taky covidoví. Absolutně si neumím představit ometat auto od sněhu, natož řídit 20 km. Od středy mám horečky 39, závratě, bolesti, funím, ležím a ve světlejších chvilkách uvařím, hodím pračku a nešťastně zjišťuju, že beze mě je naše pětičlenka během chvíle zahrabaná v bordelu, i když se všichni cítí, že dělají maximum ( to je jen můj osobní povzdech). Díkybohu manžel začal pět dní přede mnou, takže jsme se s dovážkou na testy hezky vystřídali. Jinak u nás v okolí si jedna rodina zavolala odběr až do domu, takže v nejhorším to zřejmě funguje. Držím pěsti

Příspěvek upraven 28.11.21 v 11:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27777
28.11.21 10:58
@Monchichik píše:
No prostě normálně půjdeš…kdybys neměla auto, tak bys jela MHD…

No to doufám, že by nejela :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36394
28.11.21 11:15

Jezdit na odběr MHD jako covid pozitivní mi přijde jako bezohlednost nejvyššího kalibru vůči ostatním. Ve velkých městech lze dojít na odběr pěšky, lidi z vesnic autem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat