Hartan

13
26.2.07 13:41

Hartan

ahojte vsetky maminy, ktore uz uspesne pouzivate sportove alebo golfove kociky :P . my sme s barborkou (3 mesiace) zatial len v hlbokom, ale uz by som si aj ja chcela kupit sportovy. vyhliadla som si hartan buggy iX1. mate s nim niekto skusenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

464
26.2.07 14:02

Ahoj Bereho, konkrétně tento typ Hartanu nemám, ale mám jiný Hartan a jsem maximálně spokojená. To je opravdu velmi kvalitní, německá značka a pochybuji, že by tě zklamala (pokud si vybereš ten správný typ kočárku pro své potřeby… :). Tak snad se ozve ještě někdo, kdo má konkrétně buggy.

Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
26.2.07 14:13

dakujem za uistenie ohladom znacky :D . typ som dostala od kamosky, ktora ma od hartanu trojkolku a tiez je velmi spokojna. o kupe som uz viac menej rozhodnuta, ale bojim sa, ze ked sa nieco pokazi, bude dlho trvat dodanie popr. oprava nahradnych dielov… chcela by som si ho objednat cez internet, kedze u nas v bratislave predajna tejto znacky nie je :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
26.2.07 20:18

Ahoj,
máme od Hartanu tyhle golfky, jsou super, jen jsou trochu težší než jiné, myslím, že mají cca 11 kg.Máme od nich i trojkombinaci Hartan Racer a taky super.Kadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.3.07 15:07

Hartan Buggy

Taky máme Hartan Racer XL a taky jsme pořídili Hartan Buggy. Žádné lepší golfky jsem nenašla. Měla jsem necelý rok Bebeconfort Allegro plus a zařekla jsem se, že už nikdy nebudu na kočárku šetřit. Buggy je podobné typově jako Inglesina Zippy a PP Pliko P3, ale přijde mi lepší, má víc vychytávek - propojenou aretaci koleček, propojené brzdy (které skvěle brzdí), nastavitelné pérování, jde položit zcela do roviny…no prostě je super. A k tomu strachu ohledně reklamací, já sama jsem to tedy ještě nevyzkoušela, ale kamarádka si Hartan nechávala „opravit“ (šlo jen o výměnu kloubu) ve Vídni, prý to tam dělají bezplatně, a to šlo o pozáruční servis.....

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
30.7.07 12:14

Re: Hartan

Ahoj,pred 3 mesici jsme koupily Hartan buggy IX1 a jsme s nim spokojeni.Ma bitelnejsi alu konstrukci,vyskove a smerove nastavitelne rukojeti,rotace prednich kol,polohovatelne zada,nozky,docela velkej kosik a hlavne muzes strisku polohovat tak,aby na prcka nesvitilo.Plastenka a nanoznik neni ve vybave,ale perfektne sedi plastenka na golfky od sambaby a nanoznik od emitexu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama