Hartan Buggy ix 1

98
17.3.07 08:37

Hartan Buggy ix 1

Ahoj,

máte někdo zkušenosti s těmito golfkami? Zajímalo by mě jestli mají polohovací nožičky a jestli k nim jde dokoupit nánožník, ale uvítám jakékoliv info. Malého je deset měsíců, nevím, jestli nánožník kupovat, jestli třeba nebude chtít jen běhat. Díky za info.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

158
17.3.07 11:02

Ahoj, máme tyhle golfky a jsou perfektní, možná jediná nevýhoda je trochu ve vyšší váze, myslím, že váží cca 11 kg.Dají se úplně položit.Nánožník nevím, my jsme ho nepořizovali,máme univerzální fusak.Kadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
17.3.07 11:46

Kadla - díky za odpověď. Jeli jsme se na ně ještě dnes podívat a malého jsem vzala s sebou, tak jsem je vyzkoušela i s ním. Jsou fakt perfektní. Objednám si je z internetového obchodu a nánožník by snad měl být i v barvě, mám tam ještě volat odpoledne, bylo by to super. Malej si v nich seděl jako král. Váhově jsou těžší, ale já s ním mhd nejezdím, takže mi to až tak nevadí. Hlavně mi přijdou oproti jiným takový festový, tady u nás jsou někde dost hrozný cesty.
Mám radost, že jsem to rozštípla, už mi z toho bolela hlava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.3.07 10:11

Ahoj,

Take se rozhoduji mezi temito golfkami, Peg Peregem a Jane Carrerou. Prosim, nevite jaky je prumer kolecek a delka sedacky? Vazi opravdu 11 Kg? Budu je pouzivat v MHD, takze to se mi zda docela dost :?
Ale vypadaji dost bytelne :)
Jo a co vyska rukojeti? (mam 175cm)
Diiiiiiiiiky

:)
  • Nahlásit
  • Citovat
36
18.3.07 10:19

Ahoj Anonymní . . . ,
já jsem minulý týden řešila úplně stejný problém a nakonec jsem se rozhodla pro Jané Carrera. Má výškově stavitelnou rukojeť, já mám 167 cm ale manžel 178 - v poho.Kolečka má o 2 cm větší ne PP P3, což bylo další plus a taky je při složení do auta menší.V pátek jsem si je objednala, tak příští týden budem testovat. Jen ta váha - nemám přezkoušené, udávají 8,5 ale zatím nevím. Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
18.3.07 11:29

ahojky Anonymní,
nevím, jakou mají délku sedačky, ale podle oka bych řekla jako PP, i šířka je dostatečná. Mě řekli, že váží 10 kg. Kolečka jsou větší než u PP, což jsem ráda, protože tu máme hrozné cesty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.3.07 11:34

Kajiku,
az ti golfky dorazi a trochu je projedes, dej prosim vedet!

diky
Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
158
18.3.07 16:20

Nevím, jakou délku má sedačka, mám je uskladněné mimo byt, ale mé dceři jsou 2,5 roku, měří 104 cm a váží asi 16 kg a vejde se tam krásně, dokonce i když mi v nich usne.Rukojeť je prodlužitelná, takže i můj skoro 2-metrový manžel s nimi v pohodě jezdí.Kolečka má určitě větší než PP.Jen ta váha je jediná nevýhoda, když mám vynést kočárek i s malou, tak je to docela fuška.
Ale zase jsou hodně bytelné,na to jaký je naše malá cvalík a jezdí v nich pořád, tak zatím jsme neměli problém a to na kočárek věším i tašky s nákupem a ne malým.Výrobce uvádí max. váhu dítěte 15 kg,to mají ale snad větsina golfek kromě Inglesiny , ty jsou snad do 22kg.Kadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.3.07 16:46

Kadlo diky, to zni dobre :D
Myslis ze jsou lepsi nez Peg Perego? Jo a co nanoznik, da se dokoupit?
Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
158
18.3.07 17:01

Nevím, jestli jsou lepší,já jsem nakonec ani PP nevyzkoušela.Já jsem měla Hartan RACER i jako kombinaci od narození a byla jsem moc spokojená, tak jsem do těch golfek šla hned.Ale je dobré si třeba tyhle dva kočárky postavit k sobě a prohlédnout si je najednou.V Praze mají třeba tyhle obě značky na Černým mostě v Babystaru.Ten nánožník nevím,já měla univerzální fusak a
malá šla do golfek až v roce a půl.Tak přeju úspěšné rozhodování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.3.07 17:11

jo,jo to rozhodovani :?

diky Kadlo :wink:
andrea

• Nahlásit
  • Citovat
98
18.3.07 20:06

ahoj,
golfky jsem objednala na internetu, vybrali jsme si modrošedou barvu, podobný máme i kočár. V pondělí se dozvím, kdy mi asi dorazí. Pokud je mají předobjednaný, tak by mohli být snad dřív, ale jinak až za 8 až 10 týdnů. Dělají se totiž pro ČR až podle konkrétní objednávky na zakázku. :( Doobjednala jsem si i originál nánožník v barvě. Bude v té šedé, vždy prý dělají většinou z té tmavší barvy na kočárku, z praktického hlediska. Jde objednat i originál fusak, ale je dost drahý (2500,– Kč), takže budu používat náš starý. Nánožník stál 990,– Kč.
U nás v obchodě měli poslední z loňské kolekce a z nové přijde jen zelený a hnědý a nedokážou objednat originál nánožník. Navíc ten z loňské kolekce byl i po slevě pořád dražší než ten, který jsme si objednali.
Moc se na ně těším, doufám, že přijdou dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.3.07 12:42

Kajiku,
za kolik jste nasla hartan buggy na netu?
diky Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
98
20.3.07 08:31

Ahoj Andreo,
Hartan jsem našla na netu za 7390,– Kč. Máme ho už objednaný, ta dodací doba je ale 8 až 10 týdnů.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.3.07 08:50

Kajiku, diky :)
andrea

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...