Havířov a okolí

10
26.8.07 21:52

Havířov a okolí

ahoj jsem z havířova,je mi 33 let a mám 3 děti.jakub 12 let,Lukáš 9 let a Terezka 16měsíců.Najde se maminka z Havířova,nebo blízkého okolí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

665
27.8.07 07:49

Ahoj Elijano :)

tak se hlásím jako mamča z Havířova. Mám 27měsíčního syna Vojtíška. Z které části města jsi? My z centra. Tak o sobě a dětech napiš víc. Já zatím utíkám za dráčetem. Papa, Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
27.8.07 10:21

Ahoj Lois :lol: :lol: :lol: :lol:
já jsem sice ze šumbarku 2.etapy,ale do centra jezdím co druhý den.Mám tam rodiče na ulici Lípová.
Pohybuju se nejčastěji kolem Elánu a Labužníku.
Kluci chodí do školy a já si užívám mateřství s Terezkou.
Kdybys chtěla mohly bychom se někdy sejít.
Zatím ahoj. Elen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
27.8.07 10:36

Elen, tak tam se já také často pohybuji :D Určitě se můžeme sejít třebas na hřišti pod Labužníkem. My jsme tam pečení vaření. Lipová ulice je od nás kousek, já bydlím za Monetem přes cestu u toho velkého parkoviště :wink:

Zatím papa :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
27.8.07 11:19

Tak super,někdy dopoledne,jak kluci půjdou do školy by to bylo fajn.Byla bych v klidu jenom s Terezkou. :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
27.8.07 14:12

Fajn, takže se budu těšit :P stačí mi napsat buď tady nebo na icq tam jsem také denně. Papa :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.18 10:04

Dobrý den,

tušily jste, že existuje skupina sdružující uživatelky z Havířova a okolí? Pomozte nám ji rozběhnout a spojte se tak s dalšími maminkami.

Ve skupinách si navíc můžete povídat soukromě. Skupiny mají více vláken, fotoalbum, nástěnku a také vlastní bazar (tedy vaše inzeráty uvidí všechny členky stejné skupiny).

Mimo jiné se tam můžete domlouvat na společných výletech, cvičení, hlídání dětí, kafíčku…

Přidejte se ;)
adminka Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
15.3.18 12:09

Havířov a okolí

Ahoj,
jsem z Albrechtic, je mi 27,mám holčičku 15 měsíců a ráda bych našla maminku/kamarádku na společné aktivity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama