hCG krevní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
misa147
Kecalka 218 příspěvků 24.01.17 11:02
Hcg krevni test

Kdy holky jit po styku nejdeiv na hcg test? Nebo mate zkusenosti s tim testem krevnim z lekarny?

Reakce:
JancaS84
Stálice 71 příspěvků 24.01.17 11:13

A proc si neuděláš klasický těhotenský test?

DenisaRak
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 24.01.17 11:52

@misa147 krevní test nebrat… Špatně recenze a škoda těch peněz radši bych zašla na krev jako samoplatce a nejdřív týden po…

misa147
Kecalka 218 příspěvků 24.01.17 12:09
@JancaS84 píše:
A proc si neuděláš klasický těhotenský test?

Na ten je jeste brzy jsme 8dni po styku

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12145 příspěvků 24.01.17 12:13

@misa147 deset dni po uz jsem v obou těhotenství měla slabé čárky na klasickém testu. Takže dva dny počkej a zkus.

JancaS84
Stálice 71 příspěvků 24.01.17 12:22
@misa147 píše:
Na ten je jeste brzy jsme 8dni po styku

A to jako nevydržíte par dni navíc? To asi nepochopím, taky jsem se nemohla dočkat az si udělám test ale ze bych to tak hrotila a chodila na krev když mám pomalu ještě mokrý stehna…

histep
Závislačka 4257 příspěvků 24.01.17 12:28

12 dní po ovulaci jsem měla 54 jednotek hCG (byla jsem kvůli hematologii) a dvě čárky na klasickém testu, sice byla slabá, ale jasně viditelná nejen mně. Pokud to beru, že hCG se zdvojnásobuje co 2 dny, tak 10 DPO bylo +/- 27, 8 DPO bylo +/- 14. Do hodnoty 25 je to dle laboratoří stejné neprůkazné těhotenství a odběr se musí opakovat po 2 a více dnech.
Dle mého nemá smysl chodit na krev kvůli prokázání těhotenství, nemá to smysl ani při potřebě zajistit těhotenství léky.

Fima
Nadpozemská drbna 29351 příspěvků 14 inzerátů 24.01.17 12:40

@misa147 A ty to pár dní nevydržíš? Když ti vyjde teď pozitivní těhotenství, ať už z testu nebo krve, co se tím změní? Vůbec nic. Naopak budeš muset ještě čekat, zda se těhotenství skutečně udrží a nedorazí MS. :nevim: Končí tak polovina všech těhotenství. Chápu, že je člověk nedočkavý, ale tímhle si moc nepomůžeš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >