Reklama

hCG krevní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misa147
Kecalka 218 příspěvků 24.01.17 11:02
Hcg krevni test

Kdy holky jit po styku nejdeiv na hcg test? Nebo mate zkusenosti s tim testem krevnim z lekarny?

Reklama

Reakce:

JancaS84
Stálice 71 příspěvků 24.01.17 11:13

A proc si neuděláš klasický těhotenský test?

DenisaRak
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 24.01.17 11:52

@misa147 krevní test nebrat… Špatně recenze a škoda těch peněz radši bych zašla na krev jako samoplatce a nejdřív týden po…

misa147
Kecalka 218 příspěvků 24.01.17 12:09
@JancaS84 píše:
A proc si neuděláš klasický těhotenský test?

Na ten je jeste brzy jsme 8dni po styku

Tichošlápek
Echt Kelišová 9632 příspěvků 24.01.17 12:13

@misa147 deset dni po uz jsem v obou těhotenství měla slabé čárky na klasickém testu. Takže dva dny počkej a zkus.

JancaS84
Stálice 71 příspěvků 24.01.17 12:22
@misa147 píše:
Na ten je jeste brzy jsme 8dni po styku

A to jako nevydržíte par dni navíc? To asi nepochopím, taky jsem se nemohla dočkat az si udělám test ale ze bych to tak hrotila a chodila na krev když mám pomalu ještě mokrý stehna…

histep
Závislačka 3078 příspěvků 24.01.17 12:28

12 dní po ovulaci jsem měla 54 jednotek hCG (byla jsem kvůli hematologii) a dvě čárky na klasickém testu, sice byla slabá, ale jasně viditelná nejen mně. Pokud to beru, že hCG se zdvojnásobuje co 2 dny, tak 10 DPO bylo +/- 27, 8 DPO bylo +/- 14. Do hodnoty 25 je to dle laboratoří stejné neprůkazné těhotenství a odběr se musí opakovat po 2 a více dnech.
Dle mého nemá smysl chodit na krev kvůli prokázání těhotenství, nemá to smysl ani při potřebě zajistit těhotenství léky.

Fima
Nadpozemská drbna 29218 příspěvků 13 inzerátů 24.01.17 12:40

@misa147 A ty to pár dní nevydržíš? Když ti vyjde teď pozitivní těhotenství, ať už z testu nebo krve, co se tím změní? Vůbec nic. Naopak budeš muset ještě čekat, zda se těhotenství skutečně udrží a nedorazí MS. :nevim: Končí tak polovina všech těhotenství. Chápu, že je člověk nedočkavý, ale tímhle si moc nepomůžeš.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama