Hekárna Bulovka

3
16.11.15 13:29

hekárna Bulovka

Ahoj, rada bych se zeptala, zda- li je možné, aby otec dítěte byl na hekárně. Udajne to Bulovka nepovoluje, az u samotneho porodu? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13726
16.11.15 13:34

@terkuc tatinka pak zavolaji az je maminka presunuta na sal, bylo to tak i u Apolinare. Je to kvuli tomu, ze jsou tam spolecne pokoje, nekolik maminek dohromady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17832
16.11.15 13:35

@terkuc Já tam partnera měla. My se tam teda zdrželi asi jen půl hodiny a pak už se šlo rodit. Záleží na počtu maminek. Když jsou dvě, je každá zvlášť a může mít partnera, když tři, tak logicky jsou dvě pospolu a to pak už nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3698
16.11.15 13:39
@terkuc píše:
Ahoj, rada bych se zeptala, zda- li je možné, aby otec dítěte byl na hekárně. Udajne to Bulovka nepovoluje, az u samotneho porodu? :?

Rodila jsem tam. Na hekarnu pritel nemohl..Jinak bulovka je HNUS arogantni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1332
16.11.15 13:49

Se mnou tam manžel nemohl, bylo ten den hodně porodu, ale jinak by ho prý pustili, byl tam se mnou až cca poslední dvě hodiny. Bulovka jinak byla super. Příští porod bude zase tam :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9429
16.11.15 14:11

Já rodila na Bulovce dvakrát, ale přes soukromé zařízení Meda, které sídlí ve stejné budově. Manžel byl celou dobu se mnou, měli jsme samostatný pokoj, ze kterého se přecházelo přímo na sál. Přiznám se, že jsem netušila, že je to na Bulovce těžký nadstandard.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7239
16.11.15 14:12

Nevím, jak teď ale manžel tam byl před šesti lety se mnou celou dobu. Ani nešel přeparkdovat. ;-) :mrgreen:
Mnohem horší to bylo v Krči, 2 roky předtím, tam, pokud chtěl být se mnou, jsme musela za ním na chodbu… Pak ho pustili až za mnou na sál. O tom, že za námi nemohl po porudu na návštěvu na pokoj (než jsme si zaplatila nadstandart - nikdo mi ho při příjmu nenabídl) ani nemluvě… A to jsem prvních 24 hodin po porodu nevstala z postele… Zato forografa bez problému proběhnout pokoje nechali. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 14:13

V kurzu ti řeknou, že pokud nebude na hekárně jiná matka nebo bude volná ta jediná solo hekárna, tak že partnera mít můžeš. V praxi tě s tím pošlou do někam a nedovolí ti ho. Až na sál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70109
16.11.15 14:17

@barbuchablond Je zvláštní, že tu tebou tvrzenou praxi tu další přispívající nějak nepotvrzují…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 14:21

@j.a.n.i1 Zkušenost z ledna. A je to zmíněno již výše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
16.11.15 14:42

@terkuc Se mnou byl manžel u všech čtyřech porodů i na hekárně. Ale je to tam maličké a ty pokojíky nejsou oddělené, takže dost záleží na směně i na frmolu. U jednoho z dětí ho poslali pryč, ale ranní směna už s ním neměla problém. No a u posledního jsme byli od začátku extra na zadním boxu, takže to nebyl problém vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2166
16.11.15 14:45

Na Bulovce jsem rodila obě holky a vždy jsem byla moc spokojená. U první jsem chvilku na hekárně byla a manžel tam se mnou normálně byl. U druhé teď v červenci jsme to už nestíhali a šli rovnou na sál, ale myslím, že se to nezměnilo a pokud to jde, manžela k rodičce normálně pustí. Přijdou mi tam vstřícní, když to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.15 15:07

bulovka porod září 2015

Na Bulovce jsem byla moc spokojená, partner byl až na sále, v hekárně ne, to mi nevadilo. nástřih nebyl, mám jen jeden steh, díky výborné doktorce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3698
16.11.15 17:12

Ja tam rodila pred dvema mesici a hruza..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
18.11.15 09:36

A v cem to tam byla hruza. Uprimne jsem neresila zadne recenze. Je to nejblizzsi porodnice a meli volno, az ted mi dosla ta hekarna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama