Hemangiom - Jihočeský kraj

32
8.4.20 17:58

Hemangiom - Jihočeský kraj

Ahoj,
není tu náhodou někdo kdo má děťátko s hemangiomem a je z jižních Čech? Kde jste to tu řešili? Popřípadě pokud jste byli až v Motole u mudr Mališe tak jesly tam mohu sama dceru objednat nebo je to na doporučení dětského lékaře? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.4.20 18:07

Prosím anonym, chodí sem rodina
syn má na noze dost podobný, věkem mu to mizí, rodina vůbec nepochopila, že to je vrozená vada takže scéna, že jsem mu to udělala já

• Citovat
  • Nahlásit
32
8.4.20 18:09

Přesně proto to chci řešit, ono by to časem sice zmizelo ale ty pohledy lidí jako bych ji to udělala já jsou nesnesitelné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.20 18:14
@Ivanaps106 píše:
Přesně proto to chci řešit, ono by to časem sice zmizelo ale ty pohledy lidí jako bych ji to udělala já jsou nesnesitelné..

s jak to odstranují?

• Citovat
  • Nahlásit
32
8.4.20 18:34

Nasazuje se nato nějaký sirup

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4541
8.4.20 19:28

Teda cpát do dítěte léky jen kvůli tomu, co má to řeknou ostatní, to by mě opravdu nenapadlo. Běž na konzultaci k lékaři, ten zhodnotí, jestli je léčba potřeba nebo ne. Tady bych řekla, že možná sirup ano, ale doktor nejsem. Pokud vím, tak k Malisovi žádanku od dětské mít nemusíš. Ale určitě bude nějaký lekar i blíž. Na fb je skupina „dětičky s flíčkem“, Tak se tam můžeš přidat a tam ti určitě poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat