hemeroidy u trileteho ditete?

74
9.3.08 12:23

hemeroidy u trileteho ditete?

Zitra jdu vsice k doktorce, ale mam pekne nahnano. Nas kluk ma v prdelce takovy namodraly vyrustek, no vypada to jako hemeroid a vsimla jsem si toho, jak jsem ho utirala po kakani. Jinak ho to pry neboli, ale slysela jsem, ze snad takto male deti na hemeroidy netrpi. Ptala jsem se doktorky a ta rikala , ze to mohou byt polypy, ale ze mame tedy prijit a ze ho vysetri. Mate nekdo s timto zkusenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2236
9.3.08 14:19

Ahoj,

jak ten vyrostek vypada? Mate problemy s kakanim?
Mladsi dcera ma od ledna vyrostek taky, hrozne spatne se to popisuje, ale zrovna u ni je to z kakani. Urcite to budou chtit videt na chirurgii (my jsme tam uz byli) a pokud to nebude nejaky zavazny druh, tak to nechaji tak a pockaji, jestli to samo nezmizi. Celkove v techto mistech zasahuji jen pokud je to nezbytne nutne, protoze se to spatne hoji…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
13.3.08 09:19

Dcera měla problémy s kakáním a na jednom proktologickém vyšetření dr. řekl, že má hemeroidy, jindy že ne. Nebyl jí ani rok (už nevím, 10 měsíců…?). Pak jsem je párkrát viděla. Vypadá to jako takový modrý výrůstek, trochu jako křečová žíla, ale v konečníku. Fujfuj. Nám zabrala Dubová kůra - gel. Ale pálilo jí to. Syn to měl taky, dali mu to na prasklinku v zadečku. Nepálilo ho to. Mě to taky nepálilo, měla jsem to po porodu.
Dáš to dítěti do zadečku a ten výrostek jakoby zamáčkneš dovnitř. Dělá to zázraky, zmizne to fakt brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
14.3.08 21:27

ahojky, tak to vypada presne tak jak popisujete. Ale kdyz jsem s tim byla u doktorky, zrovna tam nic nemel. Proste to ma vzdy po kakani, kdyz musi trochu tlacit. TEd posledni dny to nema, tak doufam, ze mu to treba zmizelo samo. Ale jsem presvedcena, ze to jsou hemeroidy. Kdyz vidim, ze par detskych vyjimek se najde, a jeste k tomu synek hrozne malo pije, takze ma casto tvrdou stolici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama