Herpes genitalii dotaz

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
17.5.22 14:33

Herpes genitalii dotaz

Zdravím, od pátku trpím neskutečnými bolestmi. Vevnitř hlavně při močení- neskutečně to pálí. Z venku se mi udělali puchýřky a mám nateklé pysky. Tak moc to bolí, že se nedokážu ani dotknout. Rozlezlo se mi to až ke konečníku. Objela jsem s tím mým problémem několik nemocnic a pokaždé mě jen odbili clotrimazolem atd. Jenže dnes je to 6 den a já už jsem psychicky na dně. Nemohu chodit, ležet, stát.. strašně to bolí a do toho jsem dostala ještě MS.. nemám ani chuť k jídlu z té vyčerpanosti. Ráda bych se zeptala, zda to měla některá z vás a popřípadně zda taky v tak vážném stavu? Nějaké rady jak si ulevit alespoň nachvíli od bolesti? Děkuji..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3989
17.5.22 14:54

No a normalne u sveho gynekologa jsi byla? Co ti v nemocnici rekli, ze to je? Clotrimazol je na kvasinky ne? Jestli je to herpes, tak to by chtelo spis zovirax tablety..v lekarne si muzes koupit mast zovirax duo, nebo se dava herpesin, ale podle me je ten zovirax duo lrpsi a taky teatree oil…ten prvni vysev je nejhorsi, ale zmizi to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.22 14:59

Kup si mast herpesin, po wc se sprchu a nech to větrat. Měla jsem to s horečkami. Cpi se vitamínem B

• Citovat
  • Nahlásit
4562
17.5.22 15:06

Prvni vysev je nejhorsi. Nepomuze ti nic. Vetrat a mazat herpesinem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
17.5.22 15:23

Měla jsi na gyndě dostat herpesin v tabletách nebo možná teď i v kapačce. Záleží v jakém stavu to viděli. Clotrimazol na herpes nepomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
17.5.22 15:49

@Okta dostala jsem herpesin ale zároveň mám angínu tudíž mi bylo zakázáno užívat tyto dva léky spolu.. nic konkrétního neřekli, jen že je to podezření ale myslím si že je to ono. Podle popisu a fotek co jsem viděla. Už je toho opravdu na mě hodně😅 6 den si ani nevím jak lehnout do toho ta MS takže se to asi prodlouží ta léčba.. achjo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat