herpetické puchýře

Anonymni
24.8.09 13:26

herpetické puchýře

ahojky maminky dnes jsem byla u dr.a zjistily me 6.mes dcerce v pusince herpetické puchýře poprosila bych Vas o radu zda mate nekdo s timto zkusenost čím je léčit???????? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9549
24.8.09 13:42

Tak bohužel zkušenosti máme, sice ne u tak malinkého miminka, ale poprvé to Anežka dostala v 15měsících, přidal se k tomu zánět dásní a skončila na atb. Teď onehda to měla zase, šílené horečky a pak plná pusa a krk puchýřů :cry: Nic moc na to celkem není, pro větší děti na vytírání Borax, homeo Borax (to myslím můžou i malé mimča, ale radši si to zjisti, kuličky se jim roztopí ve vodě), pokud tvoje malá pije čajík, výborný je šalvějový popř. heřmánek.
Držím palce, jsou to chuďatka, bohužel se to vrací :-(
Ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
24.8.09 13:55
Iffka píše:
Tak bohužel zkušenosti máme, sice ne u tak malinkého miminka, ale poprvé to Anežka dostala v 15měsících, přidal se k tomu zánět dásní a skončila na atb. Teď onehda to měla zase, šílené horečky a pak plná pusa a krk puchýřů :cry: Nic moc na to celkem není, pro větší děti na vytírání Borax, homeo Borax (to myslím můžou i malé mimča, ale radši si to zjisti, kuličky se jim roztopí ve vodě), pokud tvoje malá pije čajík, výborný je šalvějový popř. heřmánek.
Držím palce, jsou to chuďatka, bohužel se to vrací :-(
Ivana

tak tak. Homeo Borax 5 nebo 9ch kuličku po hodině. U prcků se rozpustí kulička ve stříkačce a dává se po troškách. Po zlepšení 5× denně, pak 3× a pak 1× do vymizení.

Ačkoliv jsem proti genciánce, u tehdy 10m holky jsem k ní přistoupila (calgely apod mj cenu na malý jeden dva afty, ne na jazyk či krk plný aftů.

A hlavně pít. Jíst nemusí, ale pít, pít, pít. Pozor na kyselé. I chlazené (u prcka chlazené, u staršího i studené, zmrzlinku klidně)

Jinak s tim nic dlat nejde, jen ten čaj - odvar ze šalvěje či řepíku. Pokud neumí kloktat, tak slabý odvar dávat pít.

Obě moje holky takhle skončily v nemocnici. Bára to měla v 15m, trápilo jí to dlouho i s horečkama a krvácením z dásní a od té doby se dá říct, že na afty relativně trpí:( a měla u toho i opar a od té doby má i dvě ložiska oparu. V nemocnici byla ve 3letech, nechtěla mi vůbec, ale vůbec pít, byla dehydrovaná, tak byla na kapačce

Anetav 10 měla „jen“ aftovou angínu (ale do špitálu jsem jela s podezřením na meningokoka, bo se z ničeho nic osypávala v hroečkách, kdybych tušila afty, ani tam nejezdim, bo vim a znam až moc dobře - od starší, sebe i manžela, průběh).

Anetě se afty zatím neopakovaly, zatímco Bára na ně celkem trpí stejně jako já a manžel.

Tu angínu jsme v lednu od ní chytli doma postupně všichni.

A aftech je hrozně debilní s prominutim, že jak se ten vir jednou do těla dostane, už tam zůstane. Už se to nemusí projevit, ale stejně tak může:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.8.09 15:40

ju tak moc děkuji za odpověď :D náš dět.dr tvrdil,že na to nic není tak mooc děkuji za radu léku,dnes jsme kvuli tomu celou noc nespal :( sílenééé,včera jsme byli na pohotovosti a tvrdili nám,že je to 6nemoc,protože měla předtím 4dny horečky,je totiž celá osipaná,jenomže ovšem se pani doktorka nekoukla do krčku.akorát nevím jestli se stou vyrážkou co má muže jít aspoň do stínu ven na to jsem se zapomněla zeptat.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama