Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Chci se zeptat, jake obleceni jste vybrali detem k Vanocum?( holka 2 roky )a kde v Nachodě maji hezke obleceni a velky vyber? Diky za rady…
V NA není nic pořádného kromě vietnamců…:-( Možná Sovička směrem do náměstí nebo Kočárkov u kina ![]()
@SarkaLo píše:
V NA není nic pořádného kromě vietnamců…:-( Možná Sovička směrem do náměstí nebo Kočárkov u kina
Taky bych řekla, že tam nic pořádného není, jen samí vietnamci. ![]()
To vim, a nevite jestli v obchode Hotarek maji nejake znackove obleceni na dvoulete deti? Pokud mozno v akci ![]()
Zdravím,
u Hotárka mají i malé oblečení, tj. od velikosti 92 nebo 98 (teď nevím přesně).
Já nakupuji v KiK, něco v Kočárkově.
Tak ať dobře nakoupíš…
Zdravim, jeste bych se chtela optat, jestli nevite, kde v Nachode sezenu šatečky, ale takove ty satenove, proste svatecni, na narozky a podobne…kde je nejaky vetsi vyber takovych satecku na dvouleté holčičky. Děkuji za odpověd…