Hity 2017: co dceři k Vánocům?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9912 příspěvků 06.12.17 22:04
Hity 2017: co dceři k Vánocům?

Dobrý večer, potřebovala bych poradit nějakou WOW hračku pro šestiletou dceru. Má plyšáky, hry, stavebnice, knihy, rozvíjecí sešity, Barbie (ty už jsou na ústupu) atd. S legem si prakticky nehraje, i když taky máme.

Co bychom jí měli pořídit jako ten „hlavní dárek“, aby měla radost? Co teď „ frčí“?

Díky předem za tipy.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Saffiraa
Závislačka 3705 příspěvků 3 inzeráty 06.12.17 22:06

Ahoj! A máte Kouzelné čtení od Albi? To můžu doporučit. :palec:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22807 příspěvků 06.12.17 22:06

@Slečna Ferka Albi tužka…co vím, tak nějaký hatchimals bo jak se to píše a co třeba little pets shop? To bere holčičky kamarádek…

enny3
Extra třída :D 13643 příspěvků 06.12.17 22:07

@Slečna Ferka To chce moje dcera ;) https://www.youtube.com/watch?…

bigl
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 06.12.17 22:10

Kouzelnou albi tužku nebo magformers - oboje můžete dokupovat a rozšiřovat.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9912 příspěvků 06.12.17 22:10

Kouzelné čtení máme, jeho kvality zatím neobjeveny. (Jako že na něj dítě hází bobek.)

Magnetickou stavebnici máme (jinou), vyndá se tak 3× do roka.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9912 příspěvků 06.12.17 22:19
@enny3 píše:
@Slečna Ferka To chce moje dcera ;) https://www.youtube.com/watch?…

Reakce mého muže: O kolik bodů to snižuje IQ?

Ale asi by se jí to líbilo ;-)

Díky za tip.

Markéta80
Hvězda diskuse 38753 příspěvků 06.12.17 22:22

@enny3 tak to Vali nemůžu ukázat, to by chtěla hned. Už ted nám vysvětluje že její plyšáci jsou živí a mluví s ní :mrgreen:

welovefashion
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 96 inzerátů 06.12.17 22:23

Jé já se potřebuju taky inspirovat, dcera dostane lego friends a chci jí koupit inline brusle, a ještě zažehlovací korálky na skládání z ikei, ale chtěla bych ještě nějakou hračku, ale vůbec netuším co, tak snad se tu něco ještě objeví, tu albi tužku dostane od babičky…

MaSo28
Stálice 63 příspěvků 06.12.17 22:26

Křečíka :potlesk:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 06.12.17 22:34

Jooo, hatchimals na to mě přemlouvala pětiletá vlastní dcera i devítiletá nevlastní dcera. Ale podezřívám tu starší, že navedla tu mladší. Ta mladší by chtěla všechno, co vidí v reklamě. Dostanou Albi knížky, petshopáky a mladší nějaký věcičky na Baby born. Dostane novou Baby born, ale chtěla by tu sestřičku Baby born, bohužel to řekla pozdě, panenka už byla na cestě. Starší asi bude Babynu závidět, přála si ji loni i předloni k Vánocům. Letos chce nějakej pennyboard :nevim: a už konečně i boty a oblečení :mrgreen:

enny3
Extra třída :D 13643 příspěvků 06.12.17 22:43
@Slečna Ferka píše:
Reakce mého muže: O kolik bodů to snižuje IQ?

Ale asi by se jí to líbilo ;-)

Díky za tip.

Jj taky si myslím, že to snižuje IQ :mrgreen: :zed: - ale taky se jí to líbí

enny3
Extra třída :D 13643 příspěvků 06.12.17 22:46
@PapeJ píše:
Jooo, hatchimals na to mě přemlouvala pětiletá vlastní dcera i devítiletá nevlastní dcera. Ale podezřívám tu starší, že navedla tu mladší. Ta mladší by chtěla všechno, co vidí v reklamě. Dostanou Albi knížky, petshopáky a mladší nějaký věcičky na Baby born. Dostane novou Baby born, ale chtěla by tu sestřičku Baby born, bohužel to řekla pozdě, panenka už byla na cestě. Starší asi bude Babynu závidět, přála si ji loni i předloni k Vánocům. Letos chce nějakej pennyboard :nevim: a už konečně i boty a oblečení :mrgreen:

Proč to nedostanou? Třeba to ta nevlastní dostane od mámy ne? Proč nedostala Babyborn, když si jí dvakrát přála? :? Nebo proč jí nedostane teď? :?

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 06.12.17 23:00
@enny3 píše:
Proč to nedostanou? Třeba to ta nevlastní dostane od mámy ne? Proč nedostala Babyborn, když si jí dvakrát přála? :? Nebo proč jí nedostane teď? :?

Protože starší dostala Chou chou někdy před pěti lety, mladší má starou Babynu po sestřence, takže si u nás hrály s ní a letos měly Babynu hodně zlevněnou, takže jsem ji koupila, aby mohly holky krmit (u tý starý to už moc nefunguje). Dostane ji ale od babičky. Starší už bude devět let a je myslím na Babynu už stará. A nemůžu ji dát jen starší, protože ta mladší by chtěla taky a stojí to moc peněz. Navíc tatínek byl vždycky proti, pro něj jsou tyhle hračky ptákoviny, nejradši by kupoval jen měkké dárky. Takže jsem většinou drobnější hračky ze seznamu kupovala na tajňačku, aby tatínek nevěděl, a platila to z rodičáku a naspořených peněz. No a ty hatchimol jsou pro mě, abych je kupovala sama pro obě hodně drahý a holky s tím stejně přišly, až když už jsem měla většinu dárků nakoupených. A dát ho jen mladší, tak to by bylo zase líto tý starší, tak radši nic. Ještě máme 16 měsíčního kluka, ten naštěstí takový nápady zatím nemá :mrgreen: Jo, navíc dcera má 14 dní před Vánocemi narozeniny, takže musím nakoupit dárky i k narozkám, takže finanční radost :mrgreen:

Jana206
Nadpozemská drbna 26141 příspěvků 06.12.17 23:08

Dcera ma devet, uz si hraje jen s little pet shops a Sleich farmou. Na funkcni pannu je fakt uz stara, dostala ji, kdyz ji bylo cerstve sest a hrala si s ni asi rok. Dcera pet let napodobuje tu starsi, ale zatim nepozna kopii od originalu, takze neni tak draha :jazyk:

Uprimne si myslím, ze pro dnesni deti zahlcene hrackami nebude zadna hracka dostatecne WOW

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama