Hlavička je na jedné straně jiná - spraví se to?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rusty
Povídálka 26 příspěvků 26.10.18 20:44
Hlavička, jedna strana jiná.

Ahoj holky, malá (2,5 měsíce) má od narození jednu stranu křivou. Je tu některá, u které se to prcovi samo spravilo?

Reakce:
tini
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 26.10.18 20:50

Jen zkontroluj,zda nema i predilekci hlavicky,tedy nelezi jen s hlavou na jednu stranu.To byste musely na rehabilitaci.Jinak muzes polohovat ve spanku a kdyz je vzhuru davat hracky z ruznych stran,aby se otacela na obe strany.Jinak to zaroste vlasama

kompendium
Povídálka 39 příspěvků 26.10.18 21:01

Nemá tam kefalhematom?

pedigka
Ukecaná baba ;) 1794 příspěvků 26.10.18 21:08

Nepodkladas hlavičku plinkou? To dělá v dobré víře hodně maminek. Bohužel.

Rusty
Povídálka 26 příspěvků 26.10.18 21:33

@pedigka ne-e, polohy měním, ale jedna strana bohužel, ne se srovnat.

Rusty
Povídálka 26 příspěvků 26.10.18 21:56

@kompendium někdy se ji udělala taková boule, ale vzadu má jakoby protlačeninu.

Rusty
Povídálka 26 příspěvků 26.10.18 22:03

@tini pozoruji ji pořád. Jedno oko má menší, ale měla zánět spojivek. Rehabilitaci jsem si musela vydupat, protože upřednostňuje jednu stranu. Jenže tam ji objednali skoro až za 14 dní. Cvičím s ní, aby otáčela hlavu. Jen nevím jestli už není pozdě.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1794 příspěvků 27.10.18 04:23

@Rusty To už měla i v porodnici?
Chápu dobře, že na fyzioterapii jste ještě nebyli?
Jaká je ta boule na pohmat? Měkká? Tvrda? Předkládám, že je to nebolestivé. S tím jsem se ještě nesetkala. Nevím, jestli to není na neurologa :think: . Každopádně jestli miminko preferuje jednu stranu, tak se prosím poraďte s někým, kdo učí metodu paní Kiedroňové. Tato metoda ukáže pečujícím osobám vhodnou manipulaci (vhodné úchopy miminka) a vysvětlí, proč je pro miminko důležité tyto zásady dodržovat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Čvančarová kašle na role femme fatale, ty komediální jí sedí mnohem víc

Vyplatilo se počkat! Jitku Čvančarovou (40) léta obsazovali do rolí, v níž... číst dále >

Rozhovor s Ljubou Krbovou: Na manžela jsem občas dost temperamentní

Sympatická herečka Ljuba Krbová (60) je stálicí v seriálu Ulice. Kvůli tomu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >