Máte nějaké tipy a triky, jak naučit miminko na dudlík?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klarcaa
Povídálka 23 příspěvků 26.10.18 19:49
odmitani dudliku

Ahoj maminky nemate nejake tyoy rady jak naucit miminko na dudlik? Mam 8mi tydenni holcicku..od narozeni dudliky odmita. nevadilo mi to protoze po kojeni hned usla ale ted uz je vetsi a nespi..takze kdyz nespi tak rve protoze honi furr prs. Dudlik si udelala ze mne. Pribira jednou tolik nez ma. Myslela jsem si ze ma porad hlad. Mam asi 7 typu dudliku kapu ji na to kapicky..vezme ho kdyz ma hlad tak na 30 sekund ale plive. Jsem z toho dost na nervy ze kdyz nespi tak place..co bude za mesic az bude vzhuru jeste vic? Nevim jak ji zabavit..zvuky ji bavi 10 sekund..jinak jeste nevnima..usne jen v kocare..dekuji za jakekoliv rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Janli
Kelišová 6017 příspěvků 9 inzerátů 26.10.18 19:53

Mě se to nepodařilo ani za rok, dudlíky vyzkoušeny všechny. Nejoblíbenější dudlík i kousátko jsem stále já :mavam:

jizvíková
Extra třída :D 12623 příspěvků 26.10.18 19:56

Náš byl stejný, nakonec, když nedostal napít a dudlík nechtěl, cucal si palec. Obávám se, že naučit nejde. Možná zkusit láhev s mlékem, že kdyz z toho něco poteče, mohl by to být mezistupen k dudlíku

Kriss Tina
Kelišová 5480 příspěvků 26.10.18 19:57

Nejlepší rada je vydržet :D náš malej taky dudlík nikdy nechtěl, usínal buď v tom kočárku přes den a v noci sem ho měla u sebe v posteli to většinou usnul dokud sem ležela u něj. Když začal chodit tak se to změnilo, vydával mnohem víc energie běháním a pak usínal sám od sebe :)

Lenka_Hal
Kelišová 5322 příspěvků 26.10.18 19:57

Nenasla jsem zadny zpusob, jak je to naucit u zadneho ze tri deti :nevim: Tak jsem byla ctyri roky dudlikem no :D

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 26.10.18 20:09
@Klarcaa píše:
Ahoj maminky nemate nejake tyoy rady jak naucit miminko na dudlik? Mam 8mi tydenni holcicku..od narozeni dudliky odmita. nevadilo mi to protoze po kojeni hned usla ale ted uz je vetsi a nespi..takze kdyz nespi tak rve protoze honi furr prs. Dudlik si udelala ze mne. Pribira jednou tolik nez ma. Myslela jsem si ze ma porad hlad. Mam asi 7 typu dudliku kapu ji na to kapicky..vezme ho kdyz ma hlad tak na 30 sekund ale plive. Jsem z toho dost na nervy ze kdyz nespi tak place..co bude za mesic az bude vzhuru jeste vic? Nevim jak ji zabavit..zvuky ji bavi 10 sekund..jinak jeste nevnima..usne jen v kocare..dekuji za jakekoliv rady

Zkus odsat a dat mu flasku. Jinak, jak jiz psaly, budes dudlikem ty.

Klarcaa
Povídálka 23 příspěvků 26.10.18 20:11

Holky si delate srandu ????a co s tim.ditetem­.mam.delat kdyz chce porad dumlat a jinak rve? ????zadelavam ji na koliku.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 26.10.18 20:12

Mám doma 10 měsíční miminko a dudlík razantně odmítá od narození, vyzkoušeno asi 5 druhů a nic, ani láhev s mlékem nepomohla, já jsem ten nejlepší dudlík.

Zuzka1111
Povídálka 17 příspěvků 3 inzeráty 26.10.18 20:18

Me syn vzal jen takovy s kulatou savickou https://www.apotek.cz/…-dekor-26004 ze zacatku jsme mu ho v puse drzeli (asi mesic). Usnul pri kojeni, ale pokazde po prendani do postylky se vzbudil…sedeli jsme u nej a dudik v puse pridrzovali, nez usnul…nekdy i pul hodiny…odmenou bylo, ze diky tomu se naucil usinat sam, aniz by jedinkrat plakal…ale kazde dite je jine, tezko rict, jestli to jde naucit kazde miminko…

nozu
Extra třída :D 11677 příspěvků 26.10.18 20:18

@Klarcaa mě odmítala dcera dudlík a nakonec vzala latexový od Chicca, velikost mini. syn byl taky dudlavý, ten dostal hned v nemocnici dudlík MAM a bylo to. jinak bych byla dudlík já. Já bych to nevzdávala a zkoušela hledat dál. Testuj různé materiály, velikosti, tvary. Pokud má potřebu pořád dudlat, tak se jednou chytne. a lépe dudlík než pak palec. Já bych ze sebe dudlík dělat nenechala, zkoušela bych zabavit jinak, klidně nosit v šátku nebo něco jiného. No a ten dudlík…

Daenerys91
Kecalka 360 příspěvků 26.10.18 20:18

Mně taky odmítal ze začátku syn dudlík, ale pak jsem zjistila, že ho má příliš velký. Koupila jsem mu tu nejmenší velikost (0 - 6m) od Nuku a problém byl vyřešen. Není to i tvůj případ, špatná velikost?

Zuzka1111
Povídálka 17 příspěvků 3 inzeráty 26.10.18 20:19

Jestli breci uplne porad, tipuju bolave brisko…zkusila bych satek nebo nosicku…poradne odrihnout po kojeni a polohovat na tygrika…

Dragonflyy
Povídálka 49 příspěvků 26.10.18 20:21

Neporadím, ale ber to z té lepší stránky, odpadá ti boj s odnaučováním. A upřímně, když vidím tříleťáky s dudlíkem v puse… :zed:

Pocahonta
Kecalka 216 příspěvků 26.10.18 20:32

Zkusila jste ten klasický starodávný s kytičkou? Ten jediný vzal synátor na milost.
Dudlík bych ze sebe také nedělala, ale jak toho docílit… Zkusila jste pevné zavinutí? U dcery docela fungoval i fígl, že brala kapičky Baby Calm na prdíky a když hodně brečela, tak jsem ji dala i kapičku na dudlík a vzala ho na milost… U syna to ale nefungovalo…

mámaNel
Kecalka 130 příspěvků 11 inzerátů 26.10.18 20:45

Syn taky dudlík nechtěl. Měl místo dudlíku prso. :roll: Byly chvíle kdy jsem si přála aby ten dudlík vzal na milost. Teď je mu 15 měsíců, už nekojím a jsem ráda, že ten dudlík nikdy nechtěl.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >