Dětská kolika, co na ni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Esterjustýnka
Stálice 67 příspěvků 25.10.18 15:35
Tři měsícni kolika

Ahojky maminky potřebuji pomoct ohledně bolení bříška zkoušeli jsme snad úplně všechno hlavně bioGaia a nic nezabere male jsou dva měsíce opravdu musím vydržet do třech měsíců :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Taka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 25.10.18 15:43

Co masáž bříška? Nahřátí suchým teplem? Koupel v teplé vodě? Ve velké zoufalosti i rektální rourka. To vše už jste zkoušeli?

Esterjustýnka
Stálice 67 příspěvků 25.10.18 15:49
@Taka píše:
Co masáž bříška? Nahřátí suchým teplem? Koupel v teplé vodě? Ve velké zoufalosti i rektální rourka. To vše už jste zkoušeli?

Ano ve vodě je to lepší rourka je v klidu když leží a já jo a ní pomáhám ale jak mile ji dám zase do pleny tak začíná zase plakát masáž masiruji furt ???? nahřívám.mam i tu decku z peckami

věrasek80
Extra třída :D 11040 příspěvků 25.10.18 15:53

@Esterjustýnka zkoušela jsi ten masážní krém PUPÍK,nám pomáhal ale mi tu koliku měli jen jednou ale sousedka s malím kvůli koliky musela i k lékaři

Esterjustýnka
Stálice 67 příspěvků 25.10.18 15:54
@věrasek80 píše:
@Esterjustýnka zkoušela jsi ten masážní krém PUPÍK,nám pomáhal ale mi tu koliku měli jen jednou ale sousedka s malím kvůli koliky musela i k lékaři

Pupík taky mám proto všichni mi doporučili bioGaia že je za 500kc ale říkám si peníze neřeším když malý pomůžou a ona ne spíš po 14dni :( se to zhoršilo :,(

warita
Echt Kelišová 8208 příspěvků 25.10.18 15:56

Tri mesicni kolika neni o bolestech briska ale o nevyzrale nervove soustave. To, ze miminko navic treba boli i brisko je jina kapitola a muze ten plac samozrejme zhorsovat, ale plakalo by i kdyby brisko nebolelo.

A jinak ano, jedine vydrzet, nic jineho se delat neda. Pokud mimco trapi prdiky, tak cvicit nozicky, nahrivat brisko fenem pres plenku a pokud ma fakt velke problemy, pomaha i rektalni trubicka.

Esterjustýnka
Stálice 67 příspěvků 25.10.18 15:56

Nejím skoro nic v jídlu se hlídám ale i tak Trpíme :,( kezby t bolesti šli abych trpěla ja a ne malička :,(

warita
Echt Kelišová 8208 příspěvků 25.10.18 15:57

Vyzkousela jsem snad vsechny pripravky na brisko: Biogaya, espumisan, babycalm, atd atd atd. Nic nepomohlo a u espumisanu jsem mela dokonce pocit, ze ty potize zhorsuje.

Esterjustýnka
Stálice 67 příspěvků 25.10.18 15:58
@warita píše:
Tri mesicni kolika neni o bolestech briska ale o nevyzrale nervove soustave. To, ze miminko navic treba boli i brisko je jina kapitola a muze ten plac samozrejme zhorsovat, ale plakalo by i kdyby brisko nebolelo.A jinak ano, jedine vydrzet, nic jineho se delat neda. Pokud mimco trapi prdiky, tak cvicit nozicky, nahrivat brisko fenem pres plenku a pokud ma fakt velke problemy, pomaha i rektalni trubicka.

Ach jo ????????????

Esterjustýnka
Stálice 67 příspěvků 25.10.18 15:58
@warita píše:
Vyzkousela jsem snad vsechny pripravky na brisko: Biogaya, espumisan, babycalm, atd atd atd. Nic nepomohlo a u espumisanu jsem mela dokonce pocit, ze ty potize zhorsuje.

To je fakt v p… Děkuji moc :,(

warita
Echt Kelišová 8208 příspěvků 25.10.18 16:02
@Esterjustýnka píše:
Ach jo ????????????

chapu, ja si uzila s moji malou neskutecne. Asi mi to neuveris, ale bude lip a ten cas ubehne driv, nez si myslis. Mne v te dobe pripadal kazdy den jako neprekonatelny, nedokazala jsem si predstavit, ze to vydrzim jeste par dalsich tydnu. A vydrzla jsem. Naucila jsem se nemyslet na to, jak dlouho to budu muset jeste vydrzet, ale brala jsem kazdy den zvlast a muj cil byl prezit ten den jak nejlepe to slo. Najit zpusob, jak ulevit sobe i miminku a nezblaznit se.

radkka
Generální žvanilka 20619 příspěvků 25.10.18 16:21

Nikdy my děti kvůli bříšku neřvaly, prdělo jim to jako starýmu chlapovi, když jsem viděla, že hodně tlačí a hekají, pomáhalo nosit v klubíčku nebo nahřát bříško při koupání (koupala jsem v kyblíku, tam se prdělo jedna radost). Kapičky jsem používala BabyCalm, když jsme přišli z porodnice a měla jsem pocit, že je to trápí, ale za chvíli bylo vše ok.

warita
Echt Kelišová 8208 příspěvků 25.10.18 16:31
@radkka píše:
Nikdy my děti kvůli bříšku neřvaly, prdělo jim to jako starýmu chlapovi, když jsem viděla, že hodně tlačí a hekají, pomáhalo nosit v klubíčku nebo nahřát bříško při koupání (koupala jsem v kyblíku, tam se prdělo jedna radost). Kapičky jsem používala BabyCalm, když jsme přišli z porodnice a měla jsem pocit, že je to trápí, ale za chvíli bylo vše ok.

prave proto to asi nebude brisko, ale ta nezrala nervova soustava. Muzes byt rada, kdo nezazil, nepochopi. Me mala rvala od rana az do pulnoci. Alespon v noci spala relativne dobre.

radkka
Generální žvanilka 20619 příspěvků 25.10.18 16:41
@warita píše:
prave proto to asi nebude brisko, ale ta nezrala nervova soustava. Muzes byt rada, kdo nezazil, nepochopi. Me mala rvala od rana az do pulnoci. Alespon v noci spala relativne dobre.

Věř mi, že jsem ráda a moc, je mi líto, že je někdy start s miminkem takové trápení :(

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 25.10.18 16:49

@Esterjustýnka Dcera žádné takové problémy neměla. Ale syn. Uf. Probrečel už první noc v porodnici a řval až do konce třetího měsíce. Chování, mazlení, nic nepomáhalo. Na to bříško jsem preventivně dávala taky tu biogaiu, možná to i trochu zabralo, ale až později. Ta rourka nám teda pomohla, bez ní vůbec nevím, co bych dělala. Bolelo ho určitě i to bříško, ale jak psala @warita myslím, že šlo hlavně o tu nezralou nervovou soustavu. řval totiž pořád. Teda po šesti týdnech začal trochu spát v noci, takže to byl takový první zvrat. A pak se po tom třetím měsíci vyklidňoval víc a víc. V osmi měsících vím, že mi ho kamarádka záviděla, jak byl milej a pozitivní :)
Ale chápu tvou bezmoc, je to strašný pocit. Já se i hrozně bála, aby mu něco prostě nebylo jiného.
Myslím, že kontakty, doteky atd pomáhá na tu nervovou soustavu, ale je to dlouhodobá záležitost.
Nevím, jestli tvé dítě má to samé, co syn, nebo třeba jen to bříško, můžete to mít jinak…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >