Hledám - nehledám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rosss
Nováček 2 příspěvky 25.01.19 12:36
Hledám - nehledám

Nepotřebuje tady některá mladší z Vás s něčím pomoct? Rád nabídnu svojí pomoc za Tvojí příjemnou přítomnost, posedět třeba u čaje, vína nebo se někde projít..klidně spojit potřebné s užitěčným.. Jsem z Prahy a jelikož je dcera už velká, tak mám času a energie.. Je mi po 40 190/93. Když tak napiš do SZ.

Reakce:
Obeli
Kecalka 178 příspěvků 25.01.19 13:03
@Rosss píše:
Nepotřebuje tady některá mladší z Vás s něčím pomoct? Rád nabídnu svojí pomoc za Tvojí příjemnou přítomnost, posedět třeba u čaje, vína nebo se někde projít..klidně spojit potřebné s užitěčným.. Jsem z Prahy a jelikož je dcera už velká, tak mám času a energie.. Je mi po 40 190/93. Když tak napiš do SZ.

Jako „hodinový manžel“? A proč jen mladší? Jsou i starší, co potřebuji pomoct. :)

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33957 příspěvků 25.01.19 13:08

@Rosss mě je 40+ a kape mě kohoutek vejdu se do „mladších“ nebo mám zavolat instalatéra ??

Deny93
Povídálka 14 příspěvků 25.01.19 13:08
@Denisa76 píše:
@Rosss mě je 40+ a kape mě kohoutek vejdu se do „mladších“ nebo mám zavolat instalatéra ??

:D :D :D :D to mě hodně pobavilo

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33957 příspěvků 25.01.19 13:10

@Obeli no viď nás historie by nechali kliďo napospas osudu :mrgreen:

Janli
Kelišová 7285 příspěvků 25.01.19 13:18

Hodinový manžel hledá hodinovou milenku :roll: . To fakt čekáš, že ti za opravený kohoutek každá padne na záda?

Obeli
Kecalka 178 příspěvků 25.01.19 13:19
@Denisa76 píše:
@Obeli no viď nás historie by nechali kliďo napospas osudu :mrgreen:

Já se zas tak za starou nepovažuji :lol:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33957 příspěvků 25.01.19 13:30
@Obeli píše:
Já se zas tak za starou nepovažuji :lol:

Tak jenom mě bude kapat kohoutek :mrgreen:

Janli
Kelišová 7285 příspěvků 25.01.19 13:37
@Denisa76 píše:
Tak jenom mě bude kapat kohoutek :mrgreen:

Ne, ty si jen normálně zaplatíš instalatéra aniž by ses musela bát, s jakým týpkem budeš muset za odměnu souložit :mrgreen:

elle21
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 25.01.19 13:44

ty mladší zas až tak tu pomoc nepotřebují :mrgreen:

Premek_Orac
Závislačka 4684 příspěvků 25.01.19 14:02

Rossi? Jsi to ty? Tvl, co přestali točit seriál, musíš dělat tohle?
 https://cs.wikipedia.org/…/Ross_Geller

Jendik47
Nováček 1 příspěvek 25.01.19 15:59
Kava

Dobrý den dámy nemá někdo chuť zajít na kafe nebo sklenku jsem ve zdaru nad sázavou na montáži je tu nuda nikoho tu neznám tak treba :mavam:

Rosss
Nováček 2 příspěvky 25.01.19 16:13

:) to „mladší“ jsem tam napsal až úplně jako poslední. Tušil jsem, že zaujme. :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >