hlen ve stolici

5140
11.4.08 14:52

hlen ve stolici

dobrý den

Chtěla bych vás poprosit o radu.

Natálce se někdy ve stolici objeví hlen :? Zaznamenala jsme to tak jednou dvakrát ale ted mi to příjde že je to v každé druhé stolici.

3 krát denně má mlíko v poledne oběd a večer kaši nebo naopak.Ráno má stolici normální tuhou a přes den řídkou a s hlenem :?

Minulí týdem měla dva dny horečky a jenom trochu nám teklo s nosu a ted vždycky ráno má plný nos ale fíknu vincentku a je celý den klid

A prořezávají se nám zřejmě špičáky a od toho byla i ta horečka a tu řídkou stolici už má taky déle jednu má normální tuhou a jednu řídkou že je to jenom voda a co znamenají ty hleny může to být alergie na kravské mléko.???

Jinak Natálka vůbec nevypadá že by ji něco trápilo je pořád aktivní s dobrou náladou tak nevím poradíte někdo???

Moc děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

989
11.4.08 17:32

Nestyď se zbal plínu s podezřelým obsahem a zajeď za doktorkou. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
11.4.08 21:24

Ahoj, nechci strašit, ale známá takhle objevila u svého syna alergii na bílkovinu kravského mléka, právě hlenem ve stolici. Takže určitě bych zašla k doktorovi. Kadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
11.4.08 21:28

No já tě zas trochu uklidním, Peta mívala hlen ve stolici a když jsem se na to ptala pediatra, tak říkal, že dětem, pokud je nevysmrkají, stékají hleny do žaludky a jako nestrávitelná část potravy se stolící vyloučí a jsou v ní vidět. Alergii na bkm nemáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama