Hlen ve stolici, mám ho řešit?

Anonymní
13.9.20 09:25

Hlen ve stolici, mám ho řešit?

Hezký den, řešily byste malé- ale viditelné - množství hlenu ve stolici, téměř každodenní? Byla mi zjištěna diagnoza dráždivý tračník a pár alergií potravinových. I když kolonoskopii mi paradoxně nedělali. Jen ultrazvuk a řekli, že je to stresem.
Hlen se objevuje, jen když trpím zácpami.
Jinak mi nic není, nemám bolesti, průjmy, nehubnu, nic, na wc jdu jen ráno před prací (mám častá nutkání), pak jsem celý den ok- z toho dr. usoudil, že mě kolonoskopií nebude zatěžovat.
Mám tu tedy věřit, či si vyžádat další vyšetření?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4100
13.9.20 09:37

No a dr o tom hlenu ví?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13.9.20 11:32

Nepodceňujte hlen ve stolici, máte-li navíc časté nucení bez výsledku. Raději běžte znovu k lékaři. Já bych pro klid trvala na té kolonoskopii nebo alespoň rektoskopii. Jsem laik, ale usuzuji podle toho, že můj strýc hlen dlouho ignoroval a pak přišel málem pozdě. Kolik vám je?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
111
13.9.20 16:13

To je docela důležitý příznak, může to být od IBD.. Kolono dělají běžně, může Vám dát doporučení i praktik

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.20 10:26

Ahoj, chci se zeptat mam nekdy pred stolici krvavy hlen a pak paleni a tlak v konecniku. Co to muze byt? dekuji

  • Citovat
  • Upravit
10073
28.11.20 10:35

Lidi, přestaňte hned plašit s IBD..sama IBD mám a rozhodně nestačí jen hlen a krev ve stolici.. může to být prasklá, zanícená cévka, hemoroidy, dráždivý tračník, celiakie, intolerance.. cokoliv.. věřte že na diagnostiku potřebujete daleko víc než jen trošku krve ve stolici..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.