Menstruace v den operace

Anonymní
12.9.20 22:51

menstruace v den operace

Ahoj ženy,
potřebovala bych radu. Jdu na plánovanou operaci (odstranění žlučníku), mám momentálně dost velké obtíže a v nemocnici mi dali co nejdřívější termín. No a já jsem dnes zjistila, že v den operace bych měla dostat menzes a to předpokládám, že mě na operaci nevezmou. Operace je za 3 dny, dnes je sobota, takže na injekci nebo prášky už je asi pozdě. Nemáte některá zkušenosti nebo radu, jak tuto situaci řešit?
Děkuji (anonym z důvodů zdrav. stavu)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
818
12.9.20 23:01

Myslím, že tě nevezmou, švagrovou kdysi poslali domů, je to pár let, ale proč by to bylo dnes jinak. U žen se plánují chirurgické výkony podle toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3134
12.9.20 23:04

To pravděpodobně nevezmou. V pondělí zavolej na příjmovou ambulanci a domluv se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
12.9.20 23:07

Nevím, ale zavolej tam, co nejdříve, oni ti řeknou. Menstruace může vadit kvůli vyšší krvácivosti nebo vyššímu nebezpečí infekce. Ale je dost možný, že se ti opozdí díky tomu, jak se z toho stresuješ :nevim:
Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1772
12.9.20 23:08

A co zkusit brát Ascorutin? Ten někomu dokáže oddálit ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 23:14

Byla jsem v podobné situaci, akorát, že mě přišla o týden dřív. Bylo to děsné, strašně mě bolelo břicho, do toho menzes. Doted nevím, zda volná tekutina (krev) v břiše byla z rány po žlučníku nebo z menzesu. Pořád mě vyšetřovali, posílali na uz, měla jsem velký odpad z drenu, při pohmatu mě to fakt bolelo. Doma byl kojenec, chtěla jsem jít doml dřív, ale zkejska jsem tam déle. Zakladatelko, určitě požádej o jiný termín, opravdu budeš více krvácet.

• Citovat
  • Nahlásit
3731
13.9.20 07:01
@alun-ka píše:
Myslím, že tě nevezmou, švagrovou kdysi poslali domů, je to pár let, ale proč by to bylo dnes jinak. U žen se plánují chirurgické výkony podle toho.

No nevim, ja mela jit na konizaci, mela jsem prednador.stav 3 a dr.mi pomoci norehysteronu ms uz trosku zacala nebo tesne pred uz nevim zastavil a na zakrok jsem sla..dr. nechtel ani slyset o jinem terminu..ja bych ms tedy zastavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
13.9.20 07:12

Holky,
díky za odpovědi. No, moc jsem se neuklidnila. U mě jde o to, že já mám opravdu velké problémy. Skoro nemůžu jíst, moc se pohybovat, aby to nevyvolalo další koliku a pohyby žluč. kamenů, proto jsem dostala nejbližší volnej termín a nikdo neřešil moji periodu. Zítra ráno zkusím zavolat svoji gynekoložce, případně do nemocnice a snad se to nějak zachrání. Budu doufat, protože další čekání a zblázním se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
13.9.20 09:18

Kamaradka mela akutni slepak pri MS, sestricka ji automaticky donesla tampon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
13.9.20 10:15

Nejsem zdravotník, ale ano, během menzesu je vyšší krvácivost, dokonce i z nosu se déle krvácí. Nevolej gynekoložce, ale na chirurgii a řekni jim to - oni rozhodnou, nejsi první, u které řešili tenhle problém.
A nestresuj se, české zdravotnictví je na vysoké úrovni - těš se, že tě zbaví problému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama