Hlenová zátka v 31tt?

18
21.2.20 07:04

Hlenová zátka v 31tt?

Ahojky.. Mám menší problém a strach.. Holky prosím vás jsem prvorodička v 31+4tt a je možné aby mi už odcházela hlenová zátka?? Vypadalo to jako růžovo-hnědý sliz ( omlouvám se za přirovnání ).. Myslíte že to znamená předčasný porod?? :nevim: Děkuji za rady..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1040
21.2.20 07:11

Co takhle neptat se na emiminu a zajít si na gynekologii aby ti případně ten porod zastavili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
21.2.20 07:22

@epsice No plánuju to ale chtěla jsem se napřed zeptat na názory abych se popřípadě třeba uklidnila.. Objevila se poprvé teprve před hodinou a nemám ani bolesti tak nechci hned plašit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
21.2.20 07:35

@Sommy tak zavolej gynekologovi. Cokoli, co je ke konci těhotenství pro tebe neobvyklé nebo vyvolává obavy je potřeba konzultovat s doktorem. Jednak pro tvůj klid a také kdyby to bylo něco vážnějšího ať zakročí včas :nevim: tady i kdyby ti někdo milionkrát napsal že je to ok tak to tak být nemusí a naopak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16316
21.2.20 07:57

U prvního mi odešla před 30tym týdnem a rodila jsem 37+2tt a u druhého odešla 33 týden a rodila jsem 34+4tt..nemusí to znamenat předčasný porod, ale v tomto tt raději zajdi k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
695
21.2.20 08:01

Mi taky odešla tak dva týdny před porodem. Ale opravdu běž k doktorovi. Teď je ještě moc brzo, můžou ti ten porod zastavit, pokud by se už opravdu nakrásně chystal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
21.2.20 08:20

@Mia25 Děkuji moc za radu a máš pravdu že i kdyby mi tady všichni napsaly že to nic není že to tak být nemusí ale chtěla jsem taky znát třeba i zkušenosti ostatních.. Ale jak to tak čtu tak je to dost individuální :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
21.2.20 08:22

Ještě jednou díky… K tomu doktorovi si dnes určitě zajdu a uvidím no.. Snad to bude v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5499
21.2.20 09:24

@Sommy tak snad bude vše ok ale podle toho co popisujes by to být mohla ale je to dost brzy já jsem dneska 35+1 a zátka zatím neodešla ale mám zase od včerejšího večera poslíčky a taky doufám že jsou to jen poslíčci protože na porod je ještě čas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama