Hlenovitý průjem u dvouleté

252
25.12.20 13:08

Hlenovitý průjem u dvouleté

Pěkné sváteční odpoledne. Já ho mám teda pěkně zkažené. Naše malá už od rána třikrát kadila. Není to u ní moc normální, normálně chodí jednou za den, někdy i za dva dny. Dnes ráno poprvé celkem normální kakaní, podruhé už to byl bobek s dosti řídkým okolo. Říkali jsme si, že možná po rybí polévce, byla docela mastná. Ale ted po obědě si čupla a úplně jsme slyšeli bublání, no hrůza. Myslela jsem si jak bude mít plnou plínku ale měla tam jakýsi žlutý hleny a kousek čehosi hnědýho. Hrozně mě to vyděsilo. Samozřejmě jsem hned googlila a našla samý hrůzy jako bakteriální infekce, zánět střev… A kdoví co. Co teď? Co jí mám dát? Nebo jet na pohotovost? Jinak je teda úplně v pohodě, litá tady, snědla trochu vývaru, ráno banán a piškoty. Teplotu nemá. Co myslíte, může to mít teda z toho mastnýho jídla? Mě tyhle věci vždycky hrozně rozhodí :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
343
25.12.20 13:24

Na pohotovost to neni, ma jen prujem. Muzes dat hylak, probiotika a omezit tucne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62241
25.12.20 13:28

@Tejami nesil, má průjem, no.. Dietní jídlo a bude ok..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
25.12.20 13:35

@baal7513 @martina.se No jo kdyby to měla jen řídký, ale tohle byly jen hleny tak mě to vyděsilo. Hylak už jsem ji dala a probiotika taky. Uvidíme co bude dál, snad to bude dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
25.12.20 13:43

No rozhodně ji necpi mastným vývarem kdyz má průjem. Při zánětu by měla bolesti a horečku. Dej ji smectu nebo něco takovyho, a hlavně dietu. Černý čaj, banán, rýži, rohlíky, piškoty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
25.12.20 13:58
@mackA159 píše:
No rozhodně ji necpi mastným vývarem kdyz má průjem. Při zánětu by měla bolesti a horečku. Dej ji smectu nebo něco takovyho, a hlavně dietu. Černý čaj, banán, rýži, rohlíky, piškoty.

Nee právě jsem jí udělala jenom zeleninovej s nudlema, ale moc jí nejel. A teď mi říká přítel, že od něj měla asi 4 lžíce té rybí :roll:. Protože chtěla :zed: Tak jestli ji to hned zas prohnalo, že měla jen ty hleny? No snad jo a nebude to nic horšího. Jinak nevíte ještě jak je to s UM při průjmu? Že mlíko ne to je jasný, ale někde píši že MM a UM se může někde že ani UM. Tak nevím. Bez laktózový dnes určitě nikde neseženu a malá je docela zavislačka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
25.12.20 17:04

@Tejami mohla mit na rybu alergii, tam byvaji pak hleny ve stolici. Um určitě dat muzes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat