Reklama

Hlídání křečka, Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Laurren
Kecalka 266 příspěvků 3 inzeráty 21.07.18 11:32
Hlídání křečka Ostrava

Dobrý den. Neznáte někoho, kdo se zabývá hlídáním drobných domácích mazlíčků - tj. že si vezme zvířátko s klecí a krmivem k sobě domů? Máme zlatou křečici, kterou potřebujeme pohlídat v době dovolené. Hlídání a venčení psů a koček se nabízí docela dost, ale to, co potřebujeme, jsme nenašli. V minulosti byla firma v Ostravě Zábřehu, která toto nabízela, ale už asi neexistuje.
Díky za případný tip.

Reklama

Reakce:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 21.07.18 12:53

A na jak dlouho jedete pryc?

murry
Závislačka 2807 příspěvků 21.07.18 12:53

Klidne vam ho pohlidame..jsme ze Studenky :)

Laurren
Kecalka 266 příspěvků 3 inzeráty 21.07.18 13:12

@Afrikana Jeden týden teď na konci července a pak asi ještě jeden týden v srpnu.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 21.07.18 13:43

@Laurren Tak to krecek klidne vydrzi i nehlidany. Staci dat plnou napajecku vody a zasypat ho zradlem. Mame to nekolikrat vyzkousene a krecek byl uplne v pohode.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama