Hlídání pejsků

1.9.21 16:54

Hlídání pejsků

Zdravím,
minule jsem se tu ptala, jak přemluvit rodiče k pořízení pejska.
Teď mě ale zajímá, jestli neznáte nějakou skupinu na FB (nebo někde jinde) nebo nějakou stránku na internetu, kde bych mohla nabídnout své služby? Tzn. hlídání pejsků/kočiček/kralíčků, venčení, focení apod.
Jsem z Ústeckého kraje a je mi 16. :)
Dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
179
1.9.21 18:47

Neresis tento problem nahodou i na ifaune??? :roll: Pokud ti rodice pejska nechteji dovolit, asi k tomu maji nejaky duvod… treba se boji, ze te za chvili omrzi a jim zustane na krku.. a nebo nemaji tolik financi :nevim: pes neni vec, je to zavazek na dalsich 10-15 let, pockej az budes dospela a pak si ho porid, mezitim na nej muzes zacit setrit, porizeni psa neni otazka par stovek, castky se mesicne splhaji i do tisicu korun… nedej boze, kdyz pejsek onemocni a potrebuje nejakou lecbu, to pak tisicovky letaji horem dolem :?

A co se tyce druheho dotazu, tak skupin na FB je mraky, staci jen pohledat… pripadne muzes vyvesit letacky ve svem okoli, ne kazdy ma FB nebo je ve skupine na FB…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
1.9.21 21:10

Na “hlídačky” muzes zveřejnit inzerát na hlídání psů:) a na fb určitě něco také bude.

Edit. Na hlídačkách lze i hledat inzeráty z okolí apod. Ovšem je nutné si to projít, nevyznám se v tom :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
1.9.21 21:12
@Noelia_Z píše:
Na “hlídačky” muzes zveřejnit inzerát na hlídání psů:) a na fb určitě něco také bude.Edit. Na hlídačkách lze i hledat inzeráty z okolí apod. Ovšem je nutné si to projít, nevyznám se v tom :lol:

Hlídačky jsou dobrý tip, ale k zaregistrování musíš mít 18, což zakladatelka nemá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
1.9.21 21:16
@Darkandeep píše:
Hlídačky jsou dobrý tip, ale k zaregistrování musíš mít 18, což zakladatelka nemá :)

Ahaa, tak to se omlouvám 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1116
1.9.21 21:18

Svou malinacku bych obcas potrebovala pohlidat, ale z bezpecnostnich duvodu bych ji nesverila.

Zalezi i na psovi, aby si neprisla k uhone. Zkus si dat inzerat treba na bazos, socialni site.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6372
2.9.21 14:15

Zvíře je docela drahá sranda, tak třeba proto ti rodiče pejska nechtějí dovolit… naše roční fenka byla minulý týden na operaci kolene a zatím to stálo kolem 20tisíc-léčba bude dalších 6 měsíců…a to nemluvím o jídle, hračkách, celkově výbavě..je to několik tisíc…
dej si inzerát na FB, nebo si najdi místní útulek/záchrannou stanici a poptej se, jestli bys mohla venčit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat