Kočka v bytě a chlupy

3
31.8.21 13:03

Kočka v bytě a chlupy

Ahoj holky, moc prosím o radu. Chtěla jsem si moc pořídit kočičku do bytu, jsem po onkologické léčbě a chtěla jsem nějakého parťáka na pomazleni a zároveň něco o co bych se mohla starat a přinášelo mi to radost. Už jsem měla i kotatko vybrano, hrozne jsem se na ni těšila.

ALE můj partner a moje mamka mě od kočky začali zrazovat kvůli chlupům. Ze budou všude, všude bude binec atd atd…
Opravdu je to s těmi chlupy tak hrozne? I kdybych si pořídila roboticky vysavač? Je pravda, ze jsem na pořádek, ale i tak proto musím uklízet každý den.

Nakonec jsem kotatko musela zrušit, ale je mi to fakt líto.

Dekuju Vám moc za rady a zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
276
31.8.21 13:07

Nejvíc chlupy od kočky pozoruji hlavně na oblečení, když se s ním mazlím. Jinde ne. Líná teď sice dost, ale dá se to přežít. Větší problém mi přijde, že má tendenci všechno škrábat a věšet se na závěsy. A to má škrabadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9813
31.8.21 13:08

Ano, chlupy jsou naprosto všude. Jen ti co mají kočky je po čase přestávají tolik vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25884
31.8.21 13:10
@Cenarius píše:
Ano, chlupy jsou naprosto všude. Jen ti co mají kočky je po čase přestávají tolik vidět.

vidět to vidíme, ale rezignujeme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8363
31.8.21 13:13

Ja mam ke kocce retrivra takze kocici chlupy moc nevnimam..jako jo, jsou po byte, ale zadna traga..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
31.8.21 13:19

Chlupy, kamínky z kočičího wc, některé kočky močí jinam, občas zvrací (chlupy). kočku jsem měla venkovní, teď musí být bohužel uvnitř kvůli různým okolnostem a štve mě to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25380
31.8.21 13:20

Ano chlupy jsou, ale ne tolik, pravidelně uklízím. Mám i bezsrstou kočku a ta porzměnu nechává fleky tam, kde dlouhodobě leží.
O tom je život se zvířetem. Mimochodem taky mám 2 děti a manžela a ti dělaj bordel mnohem větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2330
31.8.21 13:27

A co sphynx koťátko? Z toho chlupy nebudou. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19848
31.8.21 13:28

Ano, chlupy jsou všude, ať uklízíš sebevíc. Jak já si oddychla, když jsem se odstěhovala od našich a konečně si mohla pořídit černé oblečení bez nutnosti každodenního „válečkování“ :mrgreen: Teď jsem jim kočku hlídala u nich v baráku a i za tu hodinku, co jsem se tam pohybovala, jsem chlupy nachytala. Co takhle třeba morčátko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25380
31.8.21 13:30
@baaruunkaa píše:
A co sphynx koťátko? Z toho chlupy nebudou. :lol:

chlupy ne, ale pravidelně mám na prostěradle,,zpocený,, flek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
31.8.21 13:36

Máme dlouhosrstou bez husté podsady a není to tak hrozné. Taky jsme si pořídili bezdrátový vysavač, vezmu ho, přejedu byt a je za 10 minut hotovo. Zase bych to neviděla tak černě a ostatním je do toho prd, když to bude tvoje kočka a tvoje chlupy v tvém bytě. Neřídila bych se nějakými predikcemi ostatních.
Je pravda, že občas člověk má ty chlupy i v talíři a tak, ale naše kočka je pravidelně odčervovaná, očkovaná, vyčesávaná a mytá, takže prostě dám chlup pryč a čau. Chápu ale, že to někomu může vadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1019
31.8.21 13:36

Kvuli moznym chlupum a kecum pribuznych bych si teda radost z kotatka zkazit nenechala.. Taky mame kocku. Chlupy samozřejmě jsou, ale ze by to byla nejaka neunosna hruza, to teda není. A to jsem ujeta na poradek. Musi se vic uklizet no. Bezva je maly rucni vysavac na pouziti i vícekrát denne.. A nepoustim si teda kocku do postele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2330
31.8.21 13:37
@lleennttiillkkaa píše:
chlupy ne, ale pravidelně mám na prostěradle,,zpocený,, flek.

Mě se hrozně moc líbí, ale můj muž by ji nedal. Pro změnu máme hodně chlupatou kočku, teď líná a chlupy jsou fakt všude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1975
31.8.21 13:39

Joo, chlupy máme všude. Hodně musíme čistit gauč, křesla, židle. Jinak robotický vysavač je super pomocník na chlupy. Na oblečení je budeš mít pořád. :lol: U nás je super, že všichni z rodiny nebo přátel, co k nám chodí na návštěvu, mají zvíře doma taky, takže nějaké chlupy na oblečení při odchodu jsou jim fuk. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19848
31.8.21 13:43

@Maminanamatersky @Malineka Tak pokud s přítelem a maminkou bydlí, tak si troufnu říct, že jim do toho taky něco je :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat