Hlídání Praha - maminky sobě!

9
8.11.19 01:39

Hlídání Praha - maminky sobě!

Ahoj, jsem maminka, mam jednoho syna 7,5let. Zajima se o spoustu veci, je vyce vyspely, co se týče obecneho prehledu, strci do kapsy i me. Jsem freelancer (altivit mnoho - zivim sama sebe, dite, byt i auto… ???? ) 30 let, ke li tonpro nekoho důležité. Jsem openminded osoba a respektem a úctu k druhým. Neodsuzuji, ale vybiram si s kym se stýskám. A s stejne jako ostatni maminky tady, bych se ráda rozvijela, obcas chodila do spolecnosti, cvicit nebo na kurzy, ktere jsou vetsinou v odpolednich/vecernich hodinách. V hodinach kdy druzina je zavřená. Nikdy jsem nenechala hlidat syna cizí osobou a je mi bližší možnost tvorby pretelskych vstahu a vzajemne vypomoci. Nez zvolit úplně cizi osobu. Touto cestou oteviram tema VZÁJEMNÉ VYPOMOCI (S HLÍDÁNÍM BEZ ci spise symbolickou ÚPLATOU). S potencialem vytvoreni pratelstvi, vzajemne podpory rodičů a seznameni dětí…Treba i obcasneho přespání. Ja jsem časové celkem flexibilni, na setkani ci pohlidani (odpoledne samozřejmě se synam) syn je ve stridave péči. Kdyz je u me, jsem s nim v Praze. Presteholali jsem se do (Karlina - Krizikova), aby to mel blize do skoly (P1), ale v podstate nikoho z noveho bydliště jeste nezname. Partnera mám, ale zije v zahraničí, takze odpoledne/večer moc nepohlida. :roll: Jsem v podstate takova samozivitelka/samopecovatelka na 50% úvazek. Kamaradky spise bez detne, nebo se odstehovaly z dosahu, babicka 140km daleko, sestra pracující do vecera + milion aktivit :zed: Jsme takova poletujoci rodina. Pul mesice jsem v zahraničí /pul v CZ. Obcas beru syna s sebou. Zridka prileti pritel na prodloužený vikend. Takze je to takové trosku složité… nicméně svuj zivot miluji a jediné co mi obcas chybí je vice dobrych pratel a deti +- v podobnem věku neni poinkou (starsi/ mladší, proste tak aby si rozumeli se synem a meli to k sobě blizko). Budu ráda, kdyz poznam spřízněné duse a uspořádáme nejake setkání 1 na 1 nebo i ve skupince idealne z blízkého okolí. Ale samozřejmě jsem mobilni a da se dojet autem/MHD. Mejte krásný den Marti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4021
8.11.19 04:04

Doporučuji jako novou aktivitu kurzy češtiny. Nějak nechápu tu časovou flexibilitu se synem 7.5roku. To jako nepracuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26580
8.11.19 07:11
@Anonymní píše:
Doporučuji jako novou aktivitu kurzy češtiny. Nějak nechápu tu časovou flexibilitu se synem 7.5roku. To jako nepracuješ?

A ty hrdinna anonymko se nauc cist plus pripadne zapracuj i na znalosti cizich slov. Ona je freelancer :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1680
8.11.19 08:21

Zkus skupinu na Fb: Maminky Praha 1, nebo i jinou část, tam budeš mít větší šanci někoho najít než tady..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4314
8.11.19 08:36

Zkus fb, tak téměř jistě najdeš nějakou skupinu dle bydliště. A teda nedá mi To, ale pokud máš potřebu seberozvoje pomocí večerních kurzů co tak si je zařídit na ty dny, kdy je syn u otce. Pochopila jsem, že když je syn s tebou, ses s ním v Praze. A když je u otce, jezdíš do zahraničí za přítelem? Nevím, co je to freelancer, ale pokud máš natolik volnou pracovní dobu, že můžeš ob týden být v zahraničí, určitě můžeš i na nějaký ten dopolední kurz, když je syn ve škole. Nebo nejezdí za přítelem a rozvijej se celý ten týden, co je syn u otce. Ale jinak ten facebook, tam určitě najdeš, co hledáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
21.11.19 17:33
@KlarkaK píše:

Ahoj, pracuji, ale mam praci flexibilní. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
21.11.19 17:34

@Beckyttine5 diky za typ. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu