Reklama

Hluboká korba - jaro

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LE.nova
Kecalka 229 příspěvků 1 inzerát 23.02.17 10:21
hluboká korba jaro

Ahoj,
v čem vozíte malá mimča, která ještě patří do hluboké korby, v tomto a ještě trošku teplejším počasí? Naše malá je horkokrevná, stále zpocená. Máme zimní fusak a i když jí do něho dám jen ve slabé mikině, je zpocená a pláče horkem. Má smysl kupovat nějaký jarní fusak? Existuje něco, co se dá použít i do hloboké korby a na podzim pak do sporťáku? Nebo mimča přikrýváte jen dekou?

Díky za tip.

Reklama

Reakce:

Elishka1
Závislačka 2580 příspěvků 23.02.17 10:27

Máme fusak, který by měl držet stálou teplotu, ale nevím, jestli je to pravda :) (fusak Ťapka)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62542 příspěvků 3 inzeráty 23.02.17 10:31

@LE.nova Nedávala jsem žádnou mikinu, prostě jen overálek a šup do fusaku, případně jsem ten fusak nedozapnula.

PS: a tedy fakt nevím, zda jsem měla zimní nebo podzimní fusak, prostě jsem měla jeden a ten jsem používala vlastně celoročně (v létě na táboře místo spacáku).

Příspěvek upraven 23.02.17 v 11:16

elen-ka
Extra třída :D 11910 příspěvků 9 inzerátů 23.02.17 10:55

@LE.nova já jsem dceru, která byla narozená v únoru dávala na jaře „jen“ do fleesové zavinovačky do autosedačky. V podstatě jsem ani klasický fusak neměla. Totéž na podzim už do spoťáku. Na zimu jsem už tedy měla klasický zimní fusak. U syna jsem přešla ze zimního fusaku rovnou jen na deku.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9634 příspěvků 23.02.17 11:12

Mame zimní i jarní fusak od emitexu. Oboje se dá potom i do sportaku, takže na dva roky vystaráno. Jinak teď jsme byli venku a mimino ma zimní fusak a v něm jen oblečeni na doma ;) a tenkou čepici. Deku dávám az když je větší a nemele se pod ni

Lendeš
Kelišová 5151 příspěvků 23.02.17 11:13

Mám podzimní fusak (softshell + microfleece), který jsem dávala na podzim do hlubokého kočáru a dávám ho i teď do sporťáku.

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 2970 příspěvků 23.02.17 11:19

Já v takovém počasí dávala syna jenom pod dekl od korby přiměřeně oblečeného s lehkou bavlněnou dekou, pro případ nouze jsem měla s sebou ještě vlněnou deku kdyby mu byla zima.

dalmati
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 23.02.17 11:22

Dávala jsem na podzim pod deku.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama