hm

24.4.07 22:17

hm

hm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.4.07 08:45

To sem snad radsi ani nepis, ja osobne tyhle zodpovedny tipy matek zboznuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
25.4.07 08:47

Ahoj,

tvé prášky podle názvu sice neznám, ale myslím že to bude stejné jako u ostatních. Mě doktor vždycky říkal, že když začínám s prášky a vezmu pátý prášek, že už nemusím mít strach. Ale zase když máš průjem nebo zvracíš, tak je ten účinek omezený. A přes pauzu když prášky nebereš, taky nemusíš mít strach, ten týden ještě fungují.

Šárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
25.4.07 14:07

poraď se s doktorem a asi hormony nehormony, nacpi do sebe, co ti řekne, ať neřešíš nechat žít nebo nenechat. To je určitě mnohem horší než jeden měsíc mít těch hormonů trochu víc. Tady je spousta holek (patřím mezi ně), které špatně otěhotní a kvůli mimískovi do sebe ládujou hormony hlava nehlava, jen když je naděje, že budou mít miminko. A trvá to třeba i spoustu měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.07 14:18

ahoj.myslim si ze by jsi mela zacit brat antikoncepci i kdyz jde o hormony,urcite to telu ublizuje min,nez interupce.
vis vubec ze je tam riziko ze by jsi taky mohla spatne otehotnet a nebo vubec?sice je male riziko i u brani antikoncepce,ale je o hodne mensi.
na kondom bych se urcite nespolehala.

hodne holek co chteji miminko by za to daly nevim co a ja jeste nedavno byla ve stejne stuaci,tak prosim kdyz se na mimco necitis,tak bud aspon zodpovedna.prece jen odsuzujes k smrti maleho clovicka jenom kvuly sve nezodpovednosti,ale to uz jsem zase jinde,kde jsem nechtela bt :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.4.07 14:32

antikoncepc po interupci

Mám na tebe trošku debilní dotaz,ale jakým způsobem vám ty kondomy selhávají-jako že prasknou?nemůžu totiž brát prášky,ale kondom si pokaždépo akci zkontroluji

• Nahlásit
  • Citovat
25.4.07 19:12

je

ja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.4.07 21:04

sansibi to nechapu.jak na doporuceni lekare??to ti jako doporucil potrat??mam naky zdravotni rizika?nebo proc vlastne??
jinak si myslim ze uz existuje spoustu antiikoncepci,co maj malo hormonu,tak zkus ty

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
25.4.07 21:09

samozrejme jsem myslela mas :lol:
jinak nejsem ten prvni anonym

• Nahlásit
  • Citovat
27.5.15 21:54

HM e-shop. Jednou jsem si objednala v březnu, teď neustále čekám na navrácení peněz zpět. Už nikdy z tohoto e-shopu bych si nic neobjednala. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama