Špinění při hormonální antikoncepci

1308
8.4.07 15:12

Špinění při HA

Ahoj holky,

mám takovej problém, tak bych jen chtěla zjistit, jestli jste někdo neřešil podobný zdravotní problém.

Nikdy jsem neměla problémy s MS nebo HA. Už přes rok beru po porodu HA, stejnou jako před těhotenstvím a nikdy jsem žádné problémy neměla.

Teď jsem byla ve středu u gyndaře na vyšetření čípku a trvalo to trochu déle než obvykle, ale prý to vypadá dobře a měl by být OK. Musela jsem chodit na vyšetření po půl roce, měla jsem od porodu nějaké hraniční hodnoty.

V pátek jsem začala malinko špinit, ale opravdu jen malinko. Večer jsme se s manžou tulili, nijak náročněji než jindy a od soboty špiním, docela dost - spíš slabší MS, i když jsem teprve v půlce platíčka HA.
Ale vůbec nevím proč, jestli to souvisí s tím vyšetřením, když je to až 4 poté nebo jestli to souvisí s tou páteční souloží, ačkoliv jsem nikdy ani po divočejším řádění špiněním netrpěla.

Nevím, jestli by to mohla být ovulace, když beru HA nebo co by to mohlo být.

Uvidím, jak na tom budu v úterý a asi zavolám gyndařovi. Jen bych chtěla uklidnit, pokud jste některá řešila podobný problém, že se to může stát. Já jsem v diskuzích našla jen že holky špiní, když neberou HA kvůli ovulaci nebo mimoděložnímu těhu nebo z čípku.

Díky moc všem předem za odpověď!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1685
17.4.07 22:04

ahoj, po vyšetření a stěru z děložního čípku můžeš opravdu trošku špinit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1685
17.4.07 22:06

Také teď řeším, že vždy začnu špinit v půlce platíčka…(beru Lindynette 20)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
1.1.08 21:18

Já tohle mívám celkem pravidelně, beru Pramino a doktor mi řekl, že to je ovulace - i když beru prášky, tak to asi nějakým způsobem probíhá :nevim: Je ale fakt, že to mám skoro odjakživa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
12.10.13 15:09

No taky tohle mám, ale děti zatím nemám a ani nečekám..Beru Jeanine a špinění se mi ukázalo hned další den co jsem si prášek vzala..Ale zatím jsem si vzala 1 prášek..a hned se mi to objevilo..Je možný že jsem těhotná když beru HA pravidelně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7645
9.2.14 19:56

Teď se mi stalo něco podobného! Od loňského června mám Ayreen, po prnvích dvou měsících jsme si zvykla, bez problémů. za celou dobu, co bedu HA (4roky) jsem nikdy nešpinila mimo ms, až teď před Vánoci jsme dvakrát našla na papíře růžovohnědý hlen a zas dobrý. A teď najednou, po druhém týdnu z platíčka boletsi břicha jak na ms, hnědé špinění už druhý den… co to tak najednou? Je fakt, že jsem udělala chybku a jeden prášek ve druhém týdnu vzala se zpožděním, ale do těch avizovaných 12 hod jsem se vešla v pohodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8056
9.2.14 20:01

@Zuzicak Taky jsem špinila v polovině platíčka HA, problém byl v antikoncepci,… dr. to ohodnotila tak, že je to na mě málo hormonů napsala jinou a bylo po problému… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
17.10.16 12:38

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat:Zacínám brát HA. 8 dní před MS jsem začala špinit lehkou krvi, spineni bylo 2 dny..zacala jsem tedy brat 1.den spineni HA…no ale MS nikdee. Tak nevim, jestli se branim HA nejak ztratila.Beru ji normalne dal a asi pockam co a jak dal.Co vy na to? Snad jsem zacala spravne uzivat HA, co myslite? Nechat to tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
1
10.12.17 17:27

Ahoj chtěla bych se zeptat. Beru HA kterou jsem vysadila na 7dni kdy jsem normálně dostala MS. 8 den jsem začala nové platicko ale 5 den jsem si zapomněla vzít prášek ale druhý den jsem si hned vzala 2. V ten samý den jsme měli s přítelem nechránění pohlavní styk a trosku asi uniklo, a 7 den jsem začala zničeho nic špinit. Je možné že bych mohla být těhotná??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
28.2.18 15:29

Špinění při HA

Čau holky, prosím Vás,

nikdy jsem neměla žádné problémy s antikoncepcí ani s menstruaci. Vše vždy naprosto v pořadku.
Minulý měsíc jsem si posunula menstruaci takze jsem brala 2 platicka za sebou, teď dobiram to druhé, které mam dobrat pristi tyden, ale vcera jsem začala krvacet. Dnes taky. Je to jen trochu, ale nechapu jak to? Menstruaci bych mela mit az pristi patek. Nikdy se mi nic podobného nestalo. S přítelem jsme meli sex asi 2 tydny zpet. Antikoncepci Sylviane beru uz asi 5 let a nikdy žádné problemy.
Co myslíte? Čím to je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3755
28.2.18 16:07

@katenespi To je asi tím vynecháním pauzy. Tělu se to občas prostě nelíbí. A sex nevím, jak s tím souvisí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.18 16:19

Taky myslím, že je to tou pauzou. Normálně přece žena menstruuje každý měsíc, ty jsi jela bez přestávky. Souhlasím s @Čičorečka, zřejmě se to jen tělu nelíbí. Sex s tím podle mě nijak nesouvisí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12389
28.2.18 16:20

@katenespi prodloužila si cyklus a tak na to tělo takto může reagovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9822
28.2.18 16:27

Stávalo se mi to pokaždé, když jsem brala dvě platíčka po sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
28.2.18 19:34

Díky holky. Taky mě to první napadlo, ale už jsem si to posunovala několikrát a nikdy se mi to nestalo. Tak doufám, že to není nic vážnějšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama