Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Ahojky holky,
kamarádka potřebuje pomoci, tak jsem jí řekla, že se zeptám tady.
Den předtím než se u ní dostavila MS měla nechráněný styk s přítelem (k ejakulaci prý došlo mimo, i když je si vědoma, že stačí jedna kapka
). Hned druhý den měla MS, ale trvala jen cca 3 dny, místo klasických pěti. Poté začla špinit- hnědý výtok, který nikdy předtím neměla. Celou dobu ji pobolívá v podbřišku (bolest stejná jako by měla přijít MS), bolí jí záda, trochu víc chodí na malou, je unavená…
Chci se proto zeptat, zda se může jednat o těhotenství nebo nějakou formu infekce. K doktorovi prý půjde příští týden. Těhotenský test si ještě nedělala. Měla jste to některá z Vás? Co to bylo? Vím, že univerzální odpověď neexistuje, ale tak čistě teoreticky…
Díky moc za odpovědi.
Těhotenství to nebude, to by muselo být už z minulého cyklu. Viděla bych to na zánět, nebo něco takového. Můžou to být klidně i močové cesty.