Hnědé špinění po MS

1.11.15 15:26

Hnědé špinění po MS

Ahojky holky,

kamarádka potřebuje pomoci, tak jsem jí řekla, že se zeptám tady.

Den předtím než se u ní dostavila MS měla nechráněný styk s přítelem (k ejakulaci prý došlo mimo, i když je si vědoma, že stačí jedna kapka :D ). Hned druhý den měla MS, ale trvala jen cca 3 dny, místo klasických pěti. Poté začla špinit- hnědý výtok, který nikdy předtím neměla. Celou dobu ji pobolívá v podbřišku (bolest stejná jako by měla přijít MS), bolí jí záda, trochu víc chodí na malou, je unavená…

Chci se proto zeptat, zda se může jednat o těhotenství nebo nějakou formu infekce. K doktorovi prý půjde příští týden. Těhotenský test si ještě nedělala. Měla jste to některá z Vás? Co to bylo? Vím, že univerzální odpověď neexistuje, ale tak čistě teoreticky… :) Díky moc za odpovědi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
848
1.11.15 15:37

Těhotenství to nebude, to by muselo být už z minulého cyklu. Viděla bych to na zánět, nebo něco takového. Můžou to být klidně i močové cesty.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.15 18:28

Aha, takže se nemá předčasně radovat… :? Řeknu jí to. Díky ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.