Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Ahoj, měla jsem týden rýmu. Už mám prázdný nos, ale pořád se mě drží to hnusné „huhňání“
(snad víte, co myslím, nevím jak jinak to napsat
). Zítra musím jít vyjímečně do práce a ráda bych se toho nějak zbavila, pokud to jde. Máte nějakou radu? Díky ![]()
Zkusila bych nějaká antihistaminika, jestli doma máš - Zyrtec, Fenistil, Aerius, prostě cokoliv proti alergii.
Nebo přímo nosní kapky s takovou složkou.