Hnědý a bílý výtok

Anonymní
14.5.18 20:21

Hnědý a bili vytok

Ahoj holky mám otázku nebrala jsem asi 2 týdny antikoncepci a přítel se do me jak to nazvat no vy víte a po nejake dobe jsem mela hnědý výtok jednou ne pak za dva dny zase ano. Ted se mi dostavil bílí kašičkovity výtok bez zápachu. Nevite co to může byt? Díky moc za rady :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20807
14.5.18 20:22

Hnědý výtok z toho, že bereš HA jak lentilky. Bílý výtok neznamená nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.18 20:34

Běž k Dr, radím. Tohle jsem měla já přesně, ale já nikdy nebrala antikoncepcí tedy. Dle mého Dr hnědý výtok bylo uhnízdění (i když u toho bývá i slabsi krvácení, ale to ja neměla)a bílý výtok souvisel s těhotenstvím také, prý hormony. Teď mám krásnou půlroční holčičku. ???? :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Run
20711
14.5.18 20:40

Jak to nazvat no vy víte? Hned mám lepší večer :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
14.5.18 20:44

@Run no nevěděla jsem jak to popsat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8913
14.5.18 20:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky mám otázku nebrala jsem asi 2 týdny antikoncepci a přítel se do me jak to nazvat no vy víte a po nejake dobe jsem mela hnědý výtok jednou ne pak za dva dny zase ano. Ted se mi dostavil bílí kašičkovity výtok bez zápachu. Nevite co to může byt? Díky moc za rady :)
:lol: :lol: :zed: :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
14.5.18 20:45
@Anonymní píše:
Běž k Dr, radím. Tohle jsem měla já přesně, ale já nikdy nebrala antikoncepcí tedy. Dle mého Dr hnědý výtok bylo uhnízdění (i když u toho bývá i slabsi krvácení, ale to ja neměla)a bílý výtok souvisel s těhotenstvím také, prý hormony. Teď mám krásnou půlroční holčičku. ???? :srdce:

Moc děkuji. Já mám syna 3 roky. Když jsem byla poprvé těhotná tak jsem tohle neměla. Určité zajdu a moc děkuji za radu :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6688
14.5.18 20:48

Tak pokud neberes HA jak mas a pritel do tebe ejakuloval, muzes byt tehotna :mrgreen: udelej test ci zajdi k dr…vytok ma kazdy jinak a jiny, tezko ti nekdo poradi, co mas ty ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
14.5.18 20:50

Ty chyby bijí do očí, otevři si učebnici českého jazyka :roll: Bílý výtok může být klidně zánět, to ti tady nikdo neřekne, jinak tímhle stylem bych se ani nedivila, že za chvíli budeš v tom, antikoncepce není lentilka, ale lék na předpis.

Příspěvek upraven 14.05.18 v 20:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
14.5.18 20:52

@pavla.souku Omlouvam se za pravopis ptala jsem se na radu ne na to aby mi tu někdo říkal o tom jaké chyby dělám ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama