Hnědý výtok bez menstruace

Anonymní
14.4.21 10:23

Hnědý výtok bez menstruace

Ahoj holky, chci se zeptat pro informaci či nemáte zkušenost. Měla jsem dostat MS 30.3 ale přesně v ten den jsem měla dva dny jen hnědný nezapáchající výtok a pak už od té doby jen bolesti v podbrisku a sem tam malinko bílého výroku ale hlavně mě to pořad bolí jak kdybych to měla dostat. Emocionálně ani nemluvim pořad se mi chce brecet jsem napjatá a cítím hormonální nerovnováhu. Je fakt ze před MS a 5 dni predtim než jsem to měla dostat jsem byla nemocná. Jedno dítě už mám a těhotná si neprijdu i když jsem si test nedělala ale hazim to na tu nemoc ze mi udělala paseku, ale pro jistotu nemáte s něčím takovým zkušenost? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
964
14.4.21 10:33

1. rozhozené hormony
2. těhotenství… zkus ten test, nic jiného ti nezbyde, pokud chceš mít jistotu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
14.4.21 10:33

Udělej si test. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 10:35

@Markéta188 spíš asi ty hormony při prvním těhotenství jsem taky měla ze začátku pocit jako bych to měla dostat ale tohle bolí dost intenzivně a každý den.

• Citovat
  • Nahlásit
964
14.4.21 10:39
@Anonymní píše:
@Markéta188 spíš asi ty hormony při prvním těhotenství jsem taky měla ze začátku pocit jako bych to měla dostat ale tohle bolí dost intenzivně a každý den.

Ještě mě napadá cysta, když jsem ji měla, tak jsem místo ms taky jen hnědě špinila a bolelo mě břicho.
No v první řadě vyluč to těhotenství, kdyby byl test negativní, tak týden počkej, kdyby se ms nerozjela a břicho bolelo dál, tak gynekolog

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16443
14.4.21 11:17

Udelej test, pak to řeš případně u doktora. Ja takhle měla cystu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3821
14.4.21 13:30

Vybrala bych z účtu 30,–Kč a šla bych si koupit test