Holení mužských partií

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 23:04
holení mužských partií

Ahoj, s dovolením radši anonymně, ať tu zbytečně nevzbudím nějaký poprask :-(

K věci: Zlobí mě ochlupacení mých mužských partií. S holením mám špatné zkušenosti, vždycky jsem se u toho pořezal, stejně jako bych nikomu nepřál zažít bolest, když holící strojek skřípne tu nejjemnější kůžičku :-(

Takže… Máte ponětí, jestli existuje nějaká služba, kde by mi s tím pomohli? Nemám problém za to zaplatit, jen nějak nemůžu nic v Praze a nalevo od ní, najít :-( Nechci tu vzbudit nějaké pobouření, ale pokud třeba tady je nebo zná někdo někoho, kdo v nějakém tomto „depilačním“ oboru dělá, budu rád, pokud doporučíte.

Děkuji moc.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 23:16

Mi neříkej,že v Praze nic není,ženským se snad dělá brazilská depilace či co…? Tak bych tam zkusila zavolat a optat se,za to nic nedáš…Jinak mě se vyholení chlapi nelíbí nevím,co je to za módu,ale na to ses neptal :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 23:21

No, ja vubec netrvam vylozene na brazilske… spis naopak bych byl rad, kdyby to nebyla brazilska, ale jen nejaky sestrih… ale ja toto proste neudelam, moje ruce jsou gumovy a vzdycky to byla krvaciva scena…

Elath
Kecalka 200 příspěvků 19.12.18 23:26

Tak třeba strojkem na vlasy/fousy, jen zastřihnout, aby to nebylo přerostlý a nevzhledný. Což bych třeba doporučila já. Protože mně osobně se úplně do hladka chlap prostě nelíbí (můj názor).

Ale pokud na hladkém provedení trváš, doporučuji nechat vyškubat voskem, protože dorůstajicí hloupky v tříslech, to je neuvěřitelné utrpení.

Janli
Kelišová 6830 příspěvků 19.12.18 23:47

Existují depilační krémy typu Opilka apod. S depilaci v Praze ti neporadím. Nemůžeš požádat partnerku a pojmout to jako součást předehry. Existují holící strojky spešl na intimní partie.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 1959 příspěvků 20.12.18 01:33
@Anonymní píše:
Ahoj, s dovolením radši anonymně, ať tu zbytečně nevzbudím nějaký poprask :-(

K věci: Zlobí mě ochlupacení mých mužských partií. S holením mám špatné zkušenosti, vždycky jsem se u toho pořezal, stejně jako bych nikomu nepřál zažít bolest, když holící strojek skřípne tu nejjemnější kůžičku :-(

Takže… Máte ponětí, jestli existuje nějaká služba, kde by mi s tím pomohli? Nemám problém za to zaplatit, jen nějak nemůžu nic v Praze a nalevo od ní, najít :-( Nechci tu vzbudit nějaké pobouření, ale pokud třeba tady je nebo zná někdo někoho, kdo v nějakém tomto „depilačním“ oboru dělá, budu rád, pokud doporučíte.

Děkuji moc.

Jasně, skoč si na jakoukoliv chirurgii, sestry to tam umí..

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 1959 příspěvků 20.12.18 01:34

@Elath To je snad SM neeee ?

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 1959 příspěvků 20.12.18 01:35
@Anonymní píše:
Mi neříkej,že v Praze nic není,ženským se snad dělá brazilská depilace či co…? Tak bych tam zkusila zavolat a optat se,za to nic nedáš…Jinak mě se vyholení chlapi nelíbí nevím,co je to za módu,ale na to ses neptal :D

No, ono to má výhody, alespoň ženská neplive chlupy z ptá..

bublinek
Kelišová 5289 příspěvků 20.12.18 06:32

Brazilka je dosti bolestivá, co IPL? Nebo laser?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 14:06

Kup si zastřihovač chloupků, teď jsem kupovala pro přítele z Lidlu. Není nad upraveného chlapa - pod paží, hruď, břicho, intimní partie…chlupy se mi nelíbí. Nemusí to být úplně do hladka, stejně to za chvilku škrábe, ale zkrátit rozhodně ano, aspoň za mě.

Káťa19
Echt Kelišová 8159 příspěvků 19 inzerátů 26.12.18 12:17

když koupíš pořádný zastřihovač, tak se nemusíš bát a zvládneš to raz dva ;)
aby měl stupnici ideálně po milimetru, už klidně od 1mm např.tento

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lascivní pohyby, vyzývavé oblečení a postava dvacítky: Šinkorová všem vyrazila dech

Herečka Daniela Šinkorová (46) dokáže dost překvapit. I když za chvíli oslaví... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >