Holení mužských partií

Anonymní
19.12.18 23:04

holení mužských partií

Ahoj, s dovolením radši anonymně, ať tu zbytečně nevzbudím nějaký poprask :-(

K věci: Zlobí mě ochlupacení mých mužských partií. S holením mám špatné zkušenosti, vždycky jsem se u toho pořezal, stejně jako bych nikomu nepřál zažít bolest, když holící strojek skřípne tu nejjemnější kůžičku :-(

Takže… Máte ponětí, jestli existuje nějaká služba, kde by mi s tím pomohli? Nemám problém za to zaplatit, jen nějak nemůžu nic v Praze a nalevo od ní, najít :-( Nechci tu vzbudit nějaké pobouření, ale pokud třeba tady je nebo zná někdo někoho, kdo v nějakém tomto „depilačním“ oboru dělá, budu rád, pokud doporučíte.

Děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.12.18 23:16

Mi neříkej,že v Praze nic není,ženským se snad dělá brazilská depilace či co…? Tak bych tam zkusila zavolat a optat se,za to nic nedáš…Jinak mě se vyholení chlapi nelíbí nevím,co je to za módu,ale na to ses neptal :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.12.18 23:21

No, ja vubec netrvam vylozene na brazilske… spis naopak bych byl rad, kdyby to nebyla brazilska, ale jen nejaky sestrih… ale ja toto proste neudelam, moje ruce jsou gumovy a vzdycky to byla krvaciva scena…

• Nahlásit
  • Citovat
439
19.12.18 23:26

Tak třeba strojkem na vlasy/fousy, jen zastřihnout, aby to nebylo přerostlý a nevzhledný. Což bych třeba doporučila já. Protože mně osobně se úplně do hladka chlap prostě nelíbí (můj názor).

Ale pokud na hladkém provedení trváš, doporučuji nechat vyškubat voskem, protože dorůstajicí hloupky v tříslech, to je neuvěřitelné utrpení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13530
19.12.18 23:47

Existují depilační krémy typu Opilka apod. S depilaci v Praze ti neporadím. Nemůžeš požádat partnerku a pojmout to jako součást předehry. Existují holící strojky spešl na intimní partie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Forest_Gump1
20.12.18 01:33
@Anonymní píše:
Ahoj, s dovolením radši anonymně, ať tu zbytečně nevzbudím nějaký poprask :-(

K věci: Zlobí mě ochlupacení mých mužských partií. S holením mám špatné zkušenosti, vždycky jsem se u toho pořezal, stejně jako bych nikomu nepřál zažít bolest, když holící strojek skřípne tu nejjemnější kůžičku :-(

Takže… Máte ponětí, jestli existuje nějaká služba, kde by mi s tím pomohli? Nemám problém za to zaplatit, jen nějak nemůžu nic v Praze a nalevo od ní, najít :-( Nechci tu vzbudit nějaké pobouření, ale pokud třeba tady je nebo zná někdo někoho, kdo v nějakém tomto „depilačním“ oboru dělá, budu rád, pokud doporučíte.

Děkuji moc.

Jasně, skoč si na jakoukoliv chirurgii, sestry to tam umí..

• Nahlásit
  • Citovat
Forest_Gump1
20.12.18 01:34

@Elath To je snad SM neeee ?

• Nahlásit
  • Citovat
Forest_Gump1
20.12.18 01:35
@Anonymní píše:
Mi neříkej,že v Praze nic není,ženským se snad dělá brazilská depilace či co…? Tak bych tam zkusila zavolat a optat se,za to nic nedáš…Jinak mě se vyholení chlapi nelíbí nevím,co je to za módu,ale na to ses neptal :D

No, ono to má výhody, alespoň ženská neplive chlupy z ptá..

• Nahlásit
  • Citovat
6242
20.12.18 06:32

Brazilka je dosti bolestivá, co IPL? Nebo laser?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.18 14:06

Kup si zastřihovač chloupků, teď jsem kupovala pro přítele z Lidlu. Není nad upraveného chlapa - pod paží, hruď, břicho, intimní partie…chlupy se mi nelíbí. Nemusí to být úplně do hladka, stejně to za chvilku škrábe, ale zkrátit rozhodně ano, aspoň za mě.

• Nahlásit
  • Citovat
17281
26.12.18 12:17

když koupíš pořádný zastřihovač, tak se nemusíš bát a zvládneš to raz dva ;)
aby měl stupnici ideálně po milimetru, už klidně od 1mm např.tento

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama