Hořkost v ustech

Anonymní
11.10.19 14:45

Hořkost v ustech

Hezký dobrý den, už od pondělí me trápí neustala hořká chuť v krku a puse, nejde vymyt ani zajist… Cetla jsem že to může byt treba od žlučníku ale i hormonální změny apod. K doktorovi jsem chtela jit, ale mel týden dovolenou a ze by to bylo na pohotovost jsem necitila tak půjdu teď v pondělí co bude. Ale proč píšu… Zajímá mě, mate s tím některá zkušenost? Pokud to bylo od žlučníku, jak se to řešilo? (bolesti zadne nemam) nebo co jiného to u vas bylo? Delala jsem si i tehu test radsi a negativní. Kdybych byla tehu tak uz bych byla delší dobu a to by se ukazalo. Děkuji a přeji hezký den :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2578
11.10.19 14:52
@Anonymní píše:
Hezký dobrý den, už od pondělí me trápí neustala hořká chuť v krku a puse, nejde vymyt ani zajist… Cetla jsem že to může byt treba od žlučníku ale i hormonální změny apod. K doktorovi jsem chtela jit, ale mel týden dovolenou a ze by to bylo na pohotovost jsem necitila tak půjdu teď v pondělí co bude. Ale proč píšu… Zajímá mě, mate s tím některá zkušenost? Pokud to bylo od žlučníku, jak se to řešilo? (bolesti zadne nemam) nebo co jiného to u vas bylo? Delala jsem si i tehu test radsi a negativní. Kdybych byla tehu tak uz bych byla delší dobu a to by se ukazalo. Děkuji a přeji hezký den :)

Horkost v ustech mam, kdyz se obcas vrati zaludecni stavy do krku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
549
11.10.19 15:12

Hořkost může způsobovat i jídlo, léky,… Hodně často třeba i po piniových semínkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.10.19 15:15

@lilith1 to se mi obcas stává, ale tu hořkost tam mam nonstop :(

@Evkad leky neuzivam, piniove orisky jsem mela o vikendu to by sedělo, ale že by se me to drzelo 5dni? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.10.19 15:19

@Evkad ted ctu ze se to člověka muze drzet i dele, ale kdyz nas je jedlo vice lidi, necitili by to i ostatni?

• Nahlásit
  • Citovat
549
11.10.19 15:48
@Anonymní píše:
@Evkad ted ctu ze se to člověka muze drzet i dele, ale kdyz nas je jedlo vice lidi, necitili by to i ostatni?

Nemusí. Každý jsme jiný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
811
11.10.19 22:13

Na pachuť v puse pomáhá lžička jedlé sody rozmíchaná ve vodě, vypláchnout. Mně to teda dost zabíralo v těhotenství, když jsem měla sladko, hořko a celkově divno v puse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 20:33

Me zase trochu stipe jazyk, obcas patro nebo rty. Brali mi krev ta je ok. Prakticky doktor me poslal do neurologa. Nekde na netu jsem cetla ze to může byt i od žaludku. Prakticky to neboli ale je to nepříjemné. U me to trva uz cca od června :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama