Hormonální akné na krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stick
Stálice 63 příspěvků 28.08.19 11:24
Hormonální akné na krku

Ahoj všem, ráda bych sdílela rady na téma hormonální akné, v mém případě hlavně na krku, poslední 2 měsíce hodně, hlavně na krku a za ušima…, co vám pomohlo? řešily jste na gyndě? HA neberu 10 let…děkuji všem :hug:

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 9024 příspěvků 28.08.19 11:38

Zajdi na kožní.

Plus můžeš zkusit užívat drmek na pofackování hormonů - v tinktuře (ne od jukla - ta je „homeopatická“, tedy neúčinná) a nebo jako tabletky, ale primárně to potřebuješ léčit a to mastmi a možná už i léky na předpis.

https://examine.com/…gnus-castus/

pozor- zvyšuje šanci na početí.

Stick
Stálice 63 příspěvků 28.08.19 12:44

Já na kožní byla a MUDr. mi řekla, že si mám nechat napsat ATB…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 18:13

Zalezi kolik toho mas, do par pupinku bych to neresila, resila bych az komplet osypanej celej krk. Mela jsem totez, prislo a odeslo to. Jinak si zbytecne rozhazes telo a budes resit dalsi veci. Muze to byt jen vykyv v hormonech, taky to muze byt alergie na neco v jidle, reakce na ATB (pokud jsi je brala nekdy nedavno) atd. Jestli ti menses chodi normalne a nemas nove cystu nebo tak neco, nechala bych byt nez si rozhazes hormony uplne. Mne osobne treba drmek nesvedci a cyklus mi prave rozhodil. Nechala bych to byt a nepozorovala se tak moc.

Váš příspěvek
Reklama