Hormonální disbalance x těhotenství?

Anonymní
13.9.20 10:44

Hormonální disbalance x těhotenství?

Dobrý den, měla bych na Vás holky otázku. Mám takový problém a jsem z toho poměrně, už otrávená. Moje menstruace je dost nepravidelná, podle gynekologa je to kvůli mojí tělesné váze (jsem od přírody drobnější), nicméně ultrazvuk a všechno jsem měla v pořádku. Nicméně měli jsme s přítelem nehodu (zatím se o miminko nesnažíme), užila jsem tedy Postinor. Všchno bylo v pořádku, 4 dny před očekávanou ms, jsme opět měli pohlavní styk. A ms se dostavila přesně v očekávaný termín (byla jsem dost překvapená), krvácení bylo normální, trvalo 5 - 6 dnů. Žádné příznaky těhotenství jsem neměla a potom asi 9 dnů před ms jsem začala asi 5 dnů špinit a ms se nedostavila vůbec. Šíleně mě každý den během toho bolela hlava. Každopádně pak bylo zase vše v normálu, udělala jsem si těhotenský test a vyšel negativní. Následující termín menstruace, jsem to opět nedostala, ale zase jsem měla klasické příznaky před ms. Ke gynekologovi jsem již objednaná, ale docela tu plaším, aby se nejednalo o něco závažnějšího. Ale nemyslím si, že bych po skoro 3 měsících nepoznala těhu. Takže se spíš bojím, abych neměla něco s vaječníky. Možná je to kvůli postinoru. Máte některá obdobnou zkušenost? (Jinak HA neužívám), Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7951
13.9.20 10:50

Ne, těhotná nejsi. Prostě nějaká hormonální nerovnováha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16721
13.9.20 11:26

Může to být postinor a nebo klidně dysbalance. Můžeš zkusit bylinky případně cvičení Mojžíšové nebo hormonální jógu. To by ti mohlo pomoci. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama